دانلود بازی When They Arrived برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

داستان بازی When They Arrived از جایی شروع می شود که شخصیت اصلی که Alan نام دارد، به خانه ی بیرون شهر پدربزرگش می رود و متوجه هجوم بیگانگان در آن جا می شود. شهرها نابود شده اند و شما باید با هوشمندی و ماهرانه برای زنده ماندن خود تلاش کنید تا بتوانید سیاره ی زمین را نیز نجات دهید. بسازید، کاوش کنید، همه چیز را منفجر کنید، مهارت های خود را توسعه دهید و از هر راهی برای جلوگیری از پیشرفت بیگانگان استفاده نمایید. این بازی دنبال پاسخ به این سئوال است که اگر روزی بیگانگان به سیاره ی زمین حمله کنند شما چه کار خواهید کرد؟

بازی When They Arrived از گیم پلی با فضای کاملا آزاد استفاده می کند و شما می توانید هرجا که می خواهید آشوب به راه بیاندازید. سازه های دفاعی خود را ایجاد نمایید و دشمنان خود را از ریشه و بن از بین ببرید. به شکار گراز و گوزن مشغول شوید و از آن ها به عنوان منابع مناسب غذایی خود یاد کنید، اما مراقب خرس ها و گرگ ها باشید که می توانند جان شما را بگیرند! برای یافتن برخی از پاسخ های خود در این بازی، می توانید افسانه ی حضور شاهدان ثانویه را مطالعه کنید.

When They Arrived PC-PLAZA

دانلود-بازی-When-They-Arrived

info

The protagonist went hunting in his grandfather’s country house. There was an invasion of the aliens. Cities are destroyed. You need to use survival skills and ingenuity to survive and save the planet. Build, explode, explore the world, develop your skills, try all ways to stop the invasion of the aliens.

“What would I do after the alien invasion?” It’s a question you’ve probably asked yourself, and it’s a question we want to help you answer!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: WindowsXP (Service Pack 3)
Processor: Quad Core Processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 9800GT
DirectX: Version 9.0
Storage: 5120 MB available space
Sound Card: DirectX®-compatible

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or higher
Processor: Intel Core i5-7500 3.4GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GTX 670 2GB / AMD R9 280 better
DirectX: Version 11
Storage: 5120 MB available space
Sound Card: DirectX®-compatible

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی When They Arrived-PLAZA با لینک مستقیم