دانلود بازی While True Learn برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

while True: learn() از آن دست بازی های خوش ساخت و موفق است که بالاخره به صورت نهایی در ۱۷م ژانویه ۲۰۱۹ در شبکه استیم منتشر شد. شما در نقش یک متخصص سیستم های فراگیری ماشینی هستید که باید شبکه های عصبی تولید کند و در این مسیر، گربه ای باهوش همراه شما می شود که درواقع از شما در این زمینه حرفه ای تر است. حال، شما تصمیم می گیرید تا گربه ای ایجاد کنید که به انسان تبدیل شود و ساز و کار آن را باید با حل معماهای گوناگون پیش ببرید. شما از این کار می توانید کسب درآمد کنید، لباس های جذابی برای گربه ی خود خریداری کنید و آموزشی کامل از روش کارکرد سیستم یادگیری ماشینی بدست آورید. بازی While True Learn اثری از استودیو Luden.io می باشد و Nival آن را منتشر کرده است. سبک این بازی را می توان شبیه سازی، برنامه نویسی، آموزشی و معمایی دانست.

دقت کنید که شما در بازی While True Learn در نقش یک کدنویس هستید که باید سیستم گویش گربه ای را به زبان انسانی تبدیل کند و بدین منظور، از سیستم یادگیری ماشینی استفاده می کند. تمامی فرایند بازی به صورت کاملا بصری برای شما نمایش داده می شود. تمامی سیستم های بازی بدون هیچ گونه اشتباه و خیالبافی، از شبیه سازی یادگیری ماشینی شکل گرفته و شبکه های عصبی و شبکه های پیشرفته و … همگی در اختیار شما خواهند بود. طراحی یک سیستم خارق العاده نیاز به زمان، تجربه و سرمایه دارد. این بدین معناست که شما به عنوان یک فریلنسر باید فعالیت کنید و هیجانات زیادی در سر راه شما خواهد بود.

While True Learn x86/x64 v1.1.65.3372.334 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-while-True-learn

info

while True: learn() is a puzzle/simulation game about even more puzzling stuff: machine learning, neural networks, big data and AI. But most importantly, it’s about understanding your cat.

In this game, you play as a coder who accidentally found out that their cat is extremely good at coding, but not as good at speaking human language. Now this coder (it’s you!) must learn all there is to know about machine learning and use visual programming to build a cat-to-human speech recognition system.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista / 7 / 8 / 10
Processor: 2.0 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 3000
DirectX: Version 9.0
Storage: 500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com