دانلود بازی Who Must Die برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

بازی Who Must Die شما را در یک محیط شبیه سازی شده قرار می دهد که در واقع یک دکتر هستید و باید تشخیص دهید که کدام یک از سه بیمار آلوده هستند. برای تشخیص این موضوع می توانید از آزمایش های متنوع استفاده کنید و از همین جا کار اصلی شما شروع می شود. شما می توانید از نگهبان بخواهید که کارهای مختلفی برای شما انجام دهد تا در تشخیص کمک تان کند. شما باید انتخاب کنید که یک نفر که بیمار آلوده است را بکشید و آن دو نفر را نجات دهید. این کار بسیار مشکلی است و شاید حتی مجبور شدید که بیش از یک نفر را بکشید.

  دانلود بازی Who Must Dieتجربه مشابه بازی های سبک فرار از اتاق را ارائه می کند و یک اثر شبیه ساز بسیار جذاب است که المان های واقع گرایانه استفاده شده است. هدف بازی در واقع آگاه ساختن بازیکنان از عواقب کارهایی است که می کنند و این موضوع را به خشن ترین شکل ممکن نشان می دهد. جستجو.، انتخاب تیم تحقیقاتی و مشاهده نتیجه انتخاب ها، سه فاکتور اساسی بازی هستند و مرتبا در بازی تجربه می کنید. سازندگان از فیلرهای سرگرم کننده استفاده کرده اند تا بازی قابل باورتر باشد و صحنه های سینمایی هم در آن وجود داشته باشد.

Who Must Die PC-PLAZA

دانلود-بازی-Who-Must-Die

با دانلود بازی Who Must Die می توانید عواقب تصمیم های خود را مشاهده کنید و بیشتر روی آنها تفکر کنید. صحبت سر جان یک نفر است و چون این افراد به شکل واقعی در بازی دیده می شوند، شما احساس مسئولیت بیشتری می توانید داشته باشید. به عنوان یک پزشک باید امانت دار باشید و بتوانید آزمایش های لازم و کافی را انجام دهید. این آزمایش ها صرفا علمی نیستند و گاهی هم با کمک نگهبان، برخی از آزمایش های کثیف را برای مشخص شدن واقعیت انجام می دهید. دیالوگ های جذابی در این راستا بیان می شود و شما از همین ها می توانید برای تصمیم گیری استفاده کنید.

info

You are a replacement doctor, responsible for finding out which of the three patients is the one that is contaminated. To do this, you can use a range of experiments to perform on the patients. You can also ask the guard to do the dirty work for you. You must choose only one patient to kill or .. Maybe this job is too hard for you and you will take the last option .. to not choose …

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10
Processor: Core I5 6600k
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GTX 760
DirectX: Version 10
Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Core I7 7700k
Memory: 4 MB RAM
Graphics: GTX 780
DirectX: Version 10
Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Who Must Die-PLAZA با لینک مستقیم