دانلود بازی Winds of Change برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Winds of Change اثری دوبعدی و ماجراجویانه است که در دنیایی پویا و فانتزی روایت می شود. خود را عازم سفری به گستره ی زندگیتان کنید! به آشوبی که برپا شده محلق شوید، ارتش منحص به فرد خود را گرد هم آورید و بر سرتاسر دنیا حکم فرمایی کنید. این بازی به صورت کامل صداگذاری شده و تمامی کاراکترها از صداپیشگی حرفه ای برخوردار هستند. گزینه های عاطفی متعددی در بازی تعبیه شده، ماموریت ها و ماجراجویی های جانبی در گیم پلی لحاظ گردیده و محتوای انتخابی نیز که از عناوین مهمی مانند Dragon Age و Mass Effect الهام گرفته اند در گیم پلی طراحی شده است. وجود دیالوگ های بسیار گسترده به شما اجازه می دهد تا بازی را دقیقا همان طور که می خواهید پیش ببرید و تماما طرز فکر شما در گیم پلی پیاده شده باشد. درخت های محاوره ای (منظور تاثیرگذاری صحبت های شما و شکل گیری گیم پلی است) در این بازی به صورت گسترده ای وجود دارد.

شما در نقش چشم بینای قبیله ی Valinorth هستید. شما نیرویی الهی دارید که می توانید بصیرتی از آینده ی مردم خود داشته باشید و تاریخ سرزمین خود را متحول نمایید. اما در یکی از شب ها، اتفاقی عجیب می افتد و تمامی بصیرت شما تغییر می کند. شما مجبور می شوید که محل زندگی خود را ترک کنید و به سرزمین بزرگتری به نام Alestia کوچ کنید. شما در دستان سرزمین آشوب (The Rebellion) گرفتار شده اید. شما باید از دست فرمانروایان زورگوی دنیا رهایی یابید. این زورگویان با نام The Triumvirate شناخته می شوند…! بازی Winds of Change دارای فضای اشاره و کلیک و داستان محور است که ماجرای آن در فضایی فانتزی شکل گرفته است. شما باید دوستی ها و دشمنی های گوناگونی را در گیم پلی بازی شکل بدهید، اشیاء گمشده و کتاب های متروکه را پیدا کنید و درباره ی دنیایی که در آن گیر افتاده اید اطلاعات متعددی کسب کنید.

Winds of Change PC-PLAZA

دانلود-بازی-Winds-of-Change

info

Winds of Change is a 2D Adventure game set in a living, breathing fantasy world. Embark on the journey of a lifetime! Join The Rebellion, amass an army, and liberate the world! Fully voice acted, with romance options, side quests, and optional content! Inspired by Dragon Age and Mass Effect. A huge amount of dialogue choices let you role play exactly as you want! Huge conversational trees! A game-changing 2D adventure project!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel Core 2 Duo or Better

Memory: 1 GB RAM

Graphics: Supports OpenGL 1.x or DirectX 9

Storage: 1 GB available space

Additional Notes: 1280×720 or Better Display

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel i5 processor

Memory: 1 GB RAM

Graphics: Supports OpenGL 2.0

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Winds of Change-PLAZA:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

ADs