دانلود بازی WISGR برای کامپیوتر – شوتر نقش آفرینی در سیاره ی WISGR

دانلود بازی WISGR در سبک شوتر و نقش آفرینی ارائه شده است و وظیفه هر بازیکن در بازی، دفاع در برابر هیولاهای خون خوار می باشد. قدرت کریستال، مهم ترین نیروی شما در این بازی است و می توانید در طول سفری که در داستان بازی دارید، از آن استفاده کنید و آنها را شکست دهید. هر کریستال، قدرت خاصی را به شما می دهد و می توانید با جمع آوری کردن هر کدام از این کریستال ها، در مکان های خاص محیط بازی، این مهارت ها را به طور مستقیم مورد استفاده قرار دهید.

لازمه صعود به مراحل بالاتر، شکست دادن تمام هیولاهایی می باشد که در یک مرحله روبروی شما ظاهر می شوند. اگر بتوانید ۴ کریستال اصلی را کسب کنید، به استاد تبدیل می شوید و می توانید از توانایی Ranged برای مبارزه با دشمنان بهره بگیرید. این کریستال های انرژی هستند که می توانند مهارت های شما را بالا ببرند و قدرت خاصی را به بازیکن اعطا کنند.

WISGR PC-CODEX

دانلود-بازی-WISGR

کات سین ها، روشی هستند که سازندگان برای روایت داستان بازی استفاده کرده اند و این روایت می تواند حماسه سازی بسیار عالی را در بازی داشته باشید. گیم پلی بازی در حدود سه ساعت است و شما باید در این اثر، به عنوان یک شکارچی وارد ماجرا شده و کنترل شخصیت های بازی را داشته باشید. مقصد نهایی شما والهالا است و در این راه، نیروهای تاریکی زیاد خواستار این خواهند بود که کومت Wisger شما را به کل نابود سازند.

دانلود بازی WISGR محیط های بسیار پویایی دارد و از این نظر گیم پلی بازی نیز بسیار زیبا دیده می شود و می توانید تجربه نابی را در جلوه های ویژه حساس بازی داشته باشید. سلاح ها به خوبی ساخته و پراخته شده اند و حتی می توانید برای عملکرد بهتر در برابر هیولاها، آنها را بهینه سازی کنید و از میزان قدرت بالاتری بهره مند شوید. هرچه قدر که می توانید باید کریستال ها را جمع اوری کنید و نگذارید که هیولاها جلودار شما برای این راه شوند.

info

WISGR is a topdown Shooter Role-playing game. Defeat all the monsters by using the strength of the crystal that you gathered along the journey. Each crystal has different skills depending on place of crystal you collect it. Master the combo from 4 Crystals

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Haswell 2 cores / 4 threads @ 2.5Ghz or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 7xx series or equivalent; AMD R9 series or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel Haswell 4 cores / 4 threads @ 3.2Ghz or equivalent
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 10xx series or equivalent; AMD RX series or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 15 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی WISGR-CODEX:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم