دانلود بازی Wishmere Paragon Ascension برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

Wishmere Paragon Ascension یک بازی اکشن رزمی است که به شما قدرت و خلاقیت لازم را در زمینه نبردها می دهد و می توانید در دنیای بزرگ بازی به عنوان شخصیت ویشمور حضور داشته باشید. او دستورات مهمی از قهرمانان را اجرا می کند که همگی روی سرنوشت دنیا تاثیر دارند و باید از بین شک و تردید عبور کرده و موفق به فتح این جهان شود. می توانید با دوستان خود در شبکه LAN بازی کنید و داستان ویشمور و نحوه نجات در آن آن را کشف کنید. بازی بیش از ۳۰ نقشه دارد که همگی چالش بزرگی محسوب می شوند. بازی حالت های مختلفی دارد و بر حسب شخصیتی که انتخاب می کنید، می تواند متفاوت باشد. می توانید تک نفره و چند نفره به بازی بپردازید و حتی سیستم همکاری را برقرار کنید. گیم پلی بازی ساده است و بدون هیچ گونه حرکات پیچیده ای دنبال می شود، که خب این کار را برای مبتدی ها هم آسان می کند.

Wishmere Paragon Ascension PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Wishmere

با دانلود بازی Wishmere Paragon Ascension باید قدرت های خود را آزاد کنید و در نبردهای آنلاین ۴ نفره جذاب بازی شرکت کنید. هرچه قدر که بازی را بیشتر تجربه کنید، مهارت شما بالاتر می رود و آیتم های سفارشی سازی برایتان فعال خواهد شد. تمرکز بازی روی حرکات رزمی ویشمور بوده است و در این زمینه عالی کار کرده است. گرافیک پیکسلی زمینه های لازم را برای اعتیادآور ظاهر شدن بازی فراهم کرده است. موسیقی نوستالژیک بازی می تواند شما را در این اثر رزمی چندنفره غرق کند. اگر از تجربه آثاری چون تکن و کومبات خسته شده اید و دلتان یک اثر رزمی متفاوت و جذاب می خواهد، می توانید Wishmere Paragon Ascension را تجربه کنید و پا به دنیایی بزارید که مهارت در آن حرف اول را می زند. حرکات شخصیت های مختلف به خوبی تعبیه شده است و اصلا نباید نگران محدودیت ها نسبت به گرافیک بازی باشید.

info

Wishmere is a brawler-fighting game that gives you the power and creativity to fight your battles your way. Fight in a world where the ‘Wishmere’, an ancient order of heroes chosen by fate, stand between the malevolent Doubt and his world conquest. Play with friends in local matches, discover the story of Wishmere or survive and conquer over 30+ challenge maps!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 32-bit
Processor: 2.4GHz+
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 512 MB
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space
Additional Notes: Controller / arcade stick highly recommended. Minimum Resolution: 640 x 360

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 32-bit or above
Processor: 3.3GHz+
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1 GB
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space
Additional Notes: Controller / arcade stick highly recommended. Minimum Resolution: 640 x 360

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Wishmere Paragon Ascension-SiMPLEX با لینک مستقیم