دانلود بازی Witch Hunt برای کامپیوتر + کرک نهایی HI2U

Witch Hunt یک بازی چالش برانگیز و ترسناک است که در قرن هجدهم اتفاق می افتد. تمرکز اصلی بازی بر روی جستجوکردن، داستانی غیرخطی و اتمسفر است. دانلود بازی Witch Hunt به مقدار کمی از المان های نقش آفرینی بهره مند است که در حال و هوای سیستم مالی و مهارت قرار گرفته است. شما در نقش یک شکارچی جادوگر هستید که وظیفه اش نابودسازی تمامی شیاطینی است که در جنگل نزدیک به روستای شما که Bellville نام دارد، زندگی می کنند. برای اینکه به اهدافتان برسید، می توانید از اسلحه، سحر و جادو و سایر ابزاری که می توانید بخرید و پیدا کنید، استفاده نمایید.

دقت داشته باشید که شکار جادوگران در این بازی نیازمند صبر و دقت بسیار بالاست. اگر توانایی صبرکردن را ندارید، شاید این بازی برای شما خسته کننده به نظر برسد. دانلود بازی Witch Hunt محیط بسیار بزرگ، گیم پلی غیرخطی، سیستم توسعه ی مهارت، سیستم مالی و داد و ستد، گستره ای عظیم از حیوانات، سختی چالش برانگیز و پشتیبانی از بیش از ۵۰گیم پد متعدد را شامل می شود.

Witch Hunt PC-HI2U

دانلود-بازی-Witch-Hunt

info

Witch Hunt is a challenging horror themed hunting game that takes place in the 18th century. Main focus of the game is on exploration, non-linearity, and atmosphere. Witch Hunt features lite RPG elements in form of a financial system and a skill system. You play as a witch hunter who took the task of eliminating all evil that settled in the woods near the town of Bellville. To achieve your goals, you’ll be able to use weapons, magic, and other tools that can be found and bought.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista, 7, 8, 10 (64-BIT Required)
Processor: Intel Core 2 Quad, Intel Core 2 Duo e8500
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DirectX 11 graphics card with 1024Mb Video RAM.
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows Vista, 7, 8, 10 (64-BIT Required)
Processor: Intel Core i5-2500k
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 780 (3GB) / AMD R9 290 (4GB)
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space
Additional Notes: For 60+ fps on 1920×1080 resolution, using high graphics quality settings.

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Witch Hunt-HI2U با لینک مستقیم