دانلود بازی Wizard of Legend v1.1 برای کامپیوتر – نسخه GOG

بازی Wizard of Legend توانسته است تا با عناصر سرگرم کننده خودش، مبارزات جادویی و هیجان انگیزی را در قالب رقابت های پویا به نمایش گذارد. بازی دارای جابه جایی های سریع شخصیت اصلی و همچنین ترکیبات ویرانگری از رقابت علیه دشمنان است که باعث می شود ساعت ها بتوانید به صورت اعتیادآوری بازی را تجربه کرده و از بهترین جادوها استفاده کنید. استفاده از چهره های متنوع در بازی ها و همچنین بالابردن مهارت های استفاده از جادوها، می تواند راه چاره شما برای پیشروی در بازی و استفاده از لوت باکس های آن باشد.

صدها جادوی منحصربفرد در بازی انتظار شما را می کشند و شما نیز باید بتوانید از جادوهای افسانه ای برای تبدیل شدن به یک حماسه گر استفاده کنید. بازی Wizard of Legend شما را به صحنه های مبارزاتی زیادی سوق خواهد داد که همگی در گرافیک هیجان انگیزی بازی، حس و حال دیگری پیدا کرده و وجود سرعت بالا در چنین گیم پلی ای، همان چیزی است که بازی به آن نیاز دارد.

Wizard of Legend v1.1 (28029) PC-GOG (Razor1911)

نسخه کاملا آپدیت شده v1.1 جایگزین شد

دانلود-بازی-Wizard-of-Legend

دانلود بازی Wizard of Legend دارای حالت های مختلف گیم پلی، نظیر کوآپ است که این امکان را ایجاد می کند تا با دوستان خود بازی کرده و با آیتم ها و جادوهای جدیدی نیز همراه شوید. نبردها تنها زمانی پایان می یابند که دوست شما در جنگ شکست بخورد و در این حالت شما نیز تمام اعتبار خود را از دست می دهید. این حالت ها می تواند فرصتی برای عرض اندام بیشتر در بازی باشد. وجود بیش از ۱۰۰ سلاح و جادو در بازی به همراه اقلام منحصربفرد در مراحل، می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. این بازی یک گرافیک خوب و قوی هم دارد که مقارن با سرعت بالای بازی است و سعی شده است که تاثیر منفی در زمینه چالش های بازی نداشته باشد.

از دیگر موفقیت های بازی می توان به استفاده از بخش چندنفره برای رقابت با دوستان و آشنایان اشاره کرد. در این بخش دیگر با دشمنان ناآشنا رقابت نمی کنید و بودن به همراه دوستان در یک مرحله می تواند واقعا جذاب باشد. شما به طور مکرر در سطوح مختلف بازی Wizard of Legend دچار چالش های هیجان انگیز می شوید و علاوه بر مهارت در چرخاندن سلاح های بازی، باید مهارت لازم در سرعت بخشیدن به کار را نیز داشته باشید. با توجه به تناسب هر دشمن که در برابر شما قرار می گیرد، این شما هستید که باید سلاح و جادوی خاص خود را انتخاب کرده و از بهترین استراتژی ها برای ضربه زدن استفاده کنید.

info

Wizard of Legend is a fast paced dungeon crawler with rogue-like elements that emphasizes dynamic magical combat. Quick movement and even quicker use of spells will allow you to chain spells together to unleash devastating combinations against your enemies!

Battle your way through each challenge by defeating powerful conjured enemies! Collect valuable spells and relics and build up your magical arsenal to fit your playstyle! Achieve mastery over magic by chaining spells together to create devastating combinations! Face and defeat council members in magical combat to become a Wizard of Legend!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or later
Processor: Intel Core i3
Memory: 4 GB RAM
DirectX: Version 9.0c
Storage: 1 GB available space
Additional Notes: Gamepad support for XInput devices

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد. پس از اتمام نصب، می توانید بازی را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 32بیتی بازی Wizard of Legend 1.1 32bit (28029)-GOG

دانلود نسخه 64بیتی بازی Wizard of Legend 1.1 64bit (28029)-GOG