دانلود بازی Wormhole City + Update v1.0.0.1-PLAZA برای کامپیوتر

بازی Wormhole City شما را به دنیایی می برد که تکنولوژی سریع تر از نور در حال پیشرفت است همه ملت ها تلاش می کنند که جهان را به مستعمره خود تبدیل کنند. این در حالی است که نیروهای ضد آنها هم سعی دارند که آزادی را در زمین و فضا برقرار کنند. نیروی ویژه ای که کنترل فضا را برعهده دارد و Acero Astra نام دارد، شما را به عنوان یک مامور ویژه به شهر Wormhole اعزام کرده است و باید وسیله سفینه خود برای ایجاد امنیت رهسپار شوید.

بازی Wormhole City یک اثر ماجراجویانه علمی تخیلی است که از المان های هیجان انگیز رقابتی پر شده است و بازیکن می تواند تجربه جذابی را روی کامپیوتر تجربه کنید. بازی توسط موتور Unreal Engnie 4 توسعه داده شده است و کاراکترها و ماشین ها و محیط زیبایی را در بازی شاهد هستیم. شما توسط اینها می توانید بر اشیای زیادی تسلط داشته باشید و پیشرفت خود را در بازی برقرار کنید. از دیگر ویژگی های بازی می توان به یک محیط علمی تخیلی اشاره کرد که المان های پیچشی سایبرپانکی پر شده است.

Wormhole City PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.0.0.1-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Wormhole-City

در بازی Wormhole City ماشین آلات زیادی را می بینیم که در زمین و هوا حرکت می کنند و شما را وارد نبردهای متعددی می کنند. تعداد و نوع دشمنان بسیار متنوع است و بازی حالت اکشن سریعی را برایتان فراهم می کند. می توانید به مکان های مختلف سفر کنید و ماموریت هایی که این گروه به شما سپرده است را مو به مو انجام دهید. بازی از یک حالت ذخیره خودکار بهره می برد و سیستم پیشرفت شما را در خود ذخیره می کند. همه کارهای شما ممکن است بر کاراکترهای غیرقابل بازی که NPC نامیده می شوند تاثیرگذار باشد و تعاملات آنها را با شما تحت تاثیر قرار دهد. تنها کافی است که به راهنماهای بازی گوش فرا دهید و ماموریت خود را دنبال کنید.

info

Through faster-than-light technology, nations strive to colonize the universe while diverging factions struggle for control and freedom throughout space. Control Space Force mercenary Acero Astra as you escort a spaceship convoy to safety in Wormhole City, a single-player sci-fi adventure game with combat and interaction elements developed in Unreal Engine 4 for PC. You must interact with characters, machines, and the environment to achieve your objectives and progress throughout the game.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10
Processor: Quad-core Intel or AMD, 2.5 GHz or faster
Memory: 8 GB RAM
Graphics: DirectX 11 compatible graphics card
DirectX: Version 11
Storage: 13 GB available space

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Quad-core Intel or AMD, 2.5 GHz or faster
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 470 GTX or AMD Radeon 6870 HD series card or higher
DirectX: Version 11
Storage: 13 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com