دانلود بازی Yokus Island Express + Update v20180926 برای کامپیوتر

داستان بازی Yokus Island Express در مورد یوکو می باشد که حال به موکومانا رسیده است و آماده به دست آوردن یک زندگی آسان است. کارهایش را به خوبی انجام داده و بسته های امانتی را نیز به مناطق گرمسیری، تحویل داده است. با اینحال، خدای یک جزیره باستانی، در خواب بی قراری فرو رفته است و همه چیز به یوکو بستگی دارد تا از جزیره عبور کند و با استفاده از ترکیب عناصر قدرتمند، به اکتشاف جهان بازی پراخته و یک ماجراجویی شگفت انگیز را برای کمک به افراد شروع کند. شما باید در این بازی کنترل شخصیت اصلی بازی را داشته باشید و شخصیت اصلی داستان را به سمت انجام دادن وظایف پستی خود و همچنین بیدار کردن خدایان جزیره، برای سامان دادن به وضعیت موجود سوق دهید.

بازی Yokus Island Express عنوانی جهان باز بسیار هیجان انگیز با المان های ماجراجویانه است که سبک خاصی را به بازیکنان ارائه کرده است و سعی داشته است که یک پلتفرم منحصربفرد را برای این منظور انتخاب کند. بازی دارای قابلیت هایی برای انتخاب آزاد مسیر است و از این نظر می توانید یک داستان غیرخطی را تجربه کنید. جزیره موکومانا دارای ویژگی های زیادی است و یکپارچگی در محیط و داشتن جنگل های پر از برق و سواحل گرمسیری، حس خوبی در زمینه گرافیک بازی به شما خواهد داد.

Yokus Island Express PC-CODEX

آپدیت بازی Update v20180926-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Yokus-Island-Express

دانلود بازی Yokus Island Express دیدار با شخصیت های دوست داشتنی را برای شما ممکن خواهد کرد و شما در حالی که به کشف عمیق ترین اسرار جزیره مشغول می شوید، می توانید در سراسر داستان، یک روایت متوالی را تجربه کرده و دیگر کارهای خود را در اداره پست نیز انجام دهید. روایت بازی کمک می کند که بتوانید با باس فایت های زیادی روبرو شده و با ضربه های منحصربفرد، اعتماد رئیس خود را بدست آورید. آرت ورک های بازی واقعا عالی کار شده اند و شما وقتی که چشمان خود را روی آثار هنری خیره کننده بازی، زوم می کنید، طرح های جالبی را از صنعت بازی مشاهده می کنید و آرامش عجیبی در شما ایجاد می شود.

info

Yoku has arrived on Mokumana and he’s ready for the easy life, soaking up the sun and delivering parcels on a tropical paradise! However, an ancient Island deity is trapped in a restless sleep – and it’s all down to Yoku to traverse the island using a unique blend of pinball mechanics, platforming and open world exploration, in an amazing adventure to help those in need! Flip and bump our pint-sized protagonist around the stunning hand-painted island on your quest to rebuild the post-office, and wake an old god from its deep slumber.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7
Processor: Intel i3-2100 @ 3GHz / AMD A8-5500 @ 3.2GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GT 630 1GB / AMD Radeon 7770 1GB / Intel HD 530
DirectX: Version 10
Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com