دانلود بازی Zengeon برای کامپیوتر

Zengeon یک بازی روگ لایک با ظاهری شبیه به آثار انیمه است که در سبک نقش آفرینی و اکشن توسعه یافته. داستان بازی در “سرزمین خوشبختی” روایت می شود. دانشگاهی آسمانی در این سرزمین وجود دارد که اساتید مبارزات در آن زندگی می کنند. برای قرن های طولانی، این دانشگاه توانسته اساتید ماهری را تربیت کند که علیه پیشروی Dark Emptiness به زمین بجنگد و جلوی آن را بگیرد. اما هر داستانی بالاخره پایانی دارد… روزی که ماه گرفتگی رخ می دهد، این نیروهای شرور آسمانی قوت می گیرند و شروع به پیشروی می کنند. حال، دیو شیطان صفت بازگشته تا ارتش Dark Emptiness را بر روی زمین استوار کند و انسان ها را نابود سازد. شما در نقش یکی از دانش آموزان همین دانشگاه آسمانی هستید که باید سفر ماجراجویانه ی خود را آغاز کرده و آرامش را به سرزمین خوشبختی بازگرداند.

در دنیای بازی Zengeon کاراکترهای گوناگونی وجود دارند که هرکدام دارای مهارت ها و ویژگی های کاملا منحصر به فرد خود هستند و این شما هستید که باتوجه به استایل بازی کردن خود، باید یکی از آن ها را انتخاب کنید. این بازی بر روی کامپوننت های اکشن از آثار اکشن-نقش آفرینی تمرکز کرده تا بتوانید باتوجه به تمایز کاراکترها، بهترین شیوه های حملاتی را اتخاذ کنید. مراحل بازی کاملا تصادفی تولید می شوند و شما با هیولاهای گوناگونی روبرو خواهید شد که در اعماق سرزمین خوشبختی جا خوش کرده اند و باید از ریشه آن ها را نابود کنید. هربار که شکست بخورید و مجدد شروع کنید، سفر ماجراجویانه ی شما کاملا جدید خواهد شد که حال و هوایی تازه را به شما القا می کند. دقت کنید که با هر بار مردن هر یک از کاراکترهای شما، هر آیتمی که برای وی جمع آوری کرده اید از بین خواهد رفت و مجدد باید آن ها را بدست آورید. هریک از کاراکترهای بازی دارای حافظه ی منحصر به فرد خود می باشد و برای اینکه بازی را بتوانید تمام کنید، باید تمامی آیتم های مرتبط برای هر کدام از شخصیت ها را به صورت کامل جمع آوری کنید.

Zengeon PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Zengeon

 

info

Master,feel free to give us any suggestions and we love to make some progress. Blessed land, a Celestial place where masters live. For centuries, Celestial Academy guarded the enhancement for protecting human away from Dark Emptiness. But, every story has the end.. When lunar eclipse, the sky-fire strike through the enhancement. Now, Dark Emptiness come to earth and bring the Demon God back alive…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows7 / Windows8 / Windows10

Processor: 2.5Ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GT710

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 3 GB available space

Sound Card: 100% DirectX 9.0c compatible sound card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows10 64bit

Processor: I7-6700HQ 2.59GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX770

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 3 GB available space

Sound Card: 100% DirectX 9.0c compatible sound card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Zengeon-DARKSiDERS با لینک مستقیم