دانلود بازی Zero Strain برای کامپیوتر

Zero Strain یکی از بازی های جذاب شات ام آپ است که با تاکتیک ها و استراتژی های جذاب MOBA همراه شوید. نبردها سرشار از آگاهی هستند و شما به به هر منطقه که قدم بگذارید چالش سختی در نبردها احساس می کنید. هر کدام از کشتی ها دارای سه سلاح منحصر به فرد هستند و خلاقیت در نبردها حرف اول را می زند. توانایی ها رفته رفته قابلیت شارژ دارند و می توانید ترکیبی از آنها را در یک نبرد استفاده کنید. دشمنان هم به خوبی از خودشان دفاع می کنند و ترکیبی از استراتژی ها را برای متوقف کردن شما از خود بروز می دهند. سعی کنید همیشه اهداف خود را مشخص کنید و نیروی اصلی خود را برای باس ها نگاه دارید.

Zero Strain PC-TiNYiSO

دانلود-بازی-Zero-Strain

بازی Zero Strain دارای بخش جذابی است که مدت زمان طولانی از شما می گیرد و باید تا پایان رسیدن زمان به تخریب محیط و دشمنان خود بپردازید. در این بخش دشمنان عملکرد پیچیده ای دارند و توانایی هایشان هم ارتقا پیدا کرده است. سعی کنید با برنامه به پیش بروید و برنامه ریزی دقیقی ترتیب دهید. گرافیک بازی هم خوب است و معمولا شاهد زمینه سیاه رنگی در سفینه های فضایی هستیم. بازی شدید اعتیادآور است و به دلیل مکانیسم خاص گیم پلی شما فرصتی برای نفس کشیدن هم نخواهید داشت و باید مدام شلیک کنید و از تیرراس دشمنان خارج شوید. زاویه دید شما طوری است که گویی از پشت فرمان یک سفینه به دشمن خود نگاه می کنید و اعلان های هشدار مدام بر روی صفحه نقش می بندند. صفحه بازی از چند موانع هم تشکیل شده است که حکم سپری برای هر دو طرف دارند و می توانید در حین به اتمام رسیدن گلوله ها، پشت آنها کاورگیری کنید. در کل بازی Zero Strain حداقل برای چند روز هم می تواند سرگرم کننده باشد و شما را به نبردی سرشار از هیجان وارد کند.

info

Zero Strain combines the strategy and tactics of MOBA combat with the speed and awareness of a shoot em’ up. Each ship in the game comes equipped with three unique weapons and a passive ability. These weapons offer the same creativity and depth of abilities found in the best MOBA games, but you will not find a single cooldown on any of them. Instead, all weapons in the game work on a charge system that builds off the damage you deal. Abilities charge fast, and playing well makes them charge even faster.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8/10 (64 bit only)

Processor: Intel Core i3 6100 3.7 GHz or AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750 ti or AMD Radeon R7 360 (VRAM 2GB)

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

Additional Notes: May need to reduce special effects or resolution.

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 (64 bit only)

Processor: Intel Core i5 6500 3.2 GHz or AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050 ti or AMD Radeon RX 570 (VRAM 4GB)

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TiNYiSO را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Zero Strain-TiNYiSO:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم