دانلود بازی Zombie City Defense 2 برای PC

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Zombie City Defense 2 در سبک اکشن و استراتژیک می باشد که توسط استودیو Mozg Labs طراحی و منتشر شده است. انتشار یک ویروس بسیار خطرناک منجر به آشوب در جهان شده است، یافته های دانشمندان از این ویروس بسیار کم می باشد به همین دلیل از بیماری که به آن مبتلا شده اند خبری ندارند. مدتی زیادی نمی گذرد که در یکی از شهرهای جهان انسان ها تبدیل به زامبی می شوند و این اتفاق در شهرهای دیگر دنیا رخ می دهد که باعث ایجاد یک ارتش بزرگ از زامبی ها می شود. تنها یک گروه ویژه به نام Iron Corps توانسته از این واقعه جان سالم به در ببرند، از ماموریت های این گروه می توان به سفر به نقاط مختلف جهان برای کمک به مردم و جمع آوری منابع لازم اشاره کرد اما اینبار وظیفه ای بسیار متفاوت و دشوار به آن ها سپرده شده است که سرنوشت جهان و بشر را رقم می زند. شما به عنوان عضوی از این گروه نقش آفرینی خواهید کرد و باید ماموریت های خود را به نحو احسنت انجام دهید تا مشکلی برای دیگر اعضای گروه ایجاد نشود. پایگاه های نظامی در برخی از نقاط جهان قرار گرفته اند و نیاز به تقویت به منظور دفاع از خود را دارند، شما باید بازماندگان این اتفاق را وارد گروه خود کنید تا با نیرویی مناسب به نبرد با زامبی ها بپردازید. ۱۶ ماموریت منحصر به فرد، ۱۵ گروه از نیروهای ویژه، ۹ نوع زامبی و ۱۷ وسیله نقلیه و جنگی از مهمترین امکانات بازی به می باشند که آن را به یک بازی جذاب و هیجان انگیز تبدیل کرده است.

Zombie City Defense 2 PC-PLAZA

Zombie City Defense 2-pc-cover

تصاویری از محیط بازی:

Zombie City Defense 2-screenshots Zombie City Defense 2-screenshots

Zombie City Defense 2-screenshots Zombie City Defense 2-screenshots

Zombie City Defense 2-screenshots

info

Zombie City Defense 2 is a tactical/strategy defense game. VR is supported but not necessary – you can play it on any PC In a near future, the world has been devastated by a virus turning humanity into zombies. You are Iron Corps, the last defense of civilization traveling the world to find resources, help people and find answers. Prepare your army before infiltrating a new area – choose carefully your set of infantry units, vehicles and special abilities. Deploy your units on the field, improve your base, invest abandoned building and fortify them to place your snipers, harvest old hospitals or call a bombing raid to destroy a bridge or even the whole block!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP2+

Processor: Intel Core 2 Duo or faster

Memory: 2 GB RAM

Graphics: AMD Radeon HD 5750/Nvidia GT 450 or higher

DirectX: Version 9.0

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or Later

Processor: Intel Core i3 or faster

Memory: 4 GB RAM

Graphics: AMD Radeon HD 6850/Nvidia GTX 460 or higher

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

=========================================

PLAZA Release

 دانلودDirect Link