دانلود بازی Zombie Night Terror v1.4.4 برای کامپیوتر

اثر استراتژیک، اکشن و گرافیک پیکسلی استودیوی NoClip که تحت عنوان دانلود بازی Zombie Night Terror می باشد، به طور هم زمان در شبکه استیم و GOG منتشر شده است. وبسایت دانلودها تصمیم گرفته است تا نسخه GOG این بازی که توانسته نمرات بالایی را کسب کند، به طور مداوم به همراه تمامی آپدیت ها و گودیز مرتبط با آن قرار دهد. کنترل فرمانده ی مردگان متحرک را برعهده دارید و باید آن ها را هدایت کنید تا به غذا دست پیدا کنند. هدف شما در بازی نیز پیدا کردن غذا برای مردگان است که می تواند جالب شما باشد. از دست دادن هدایت زامبی ها باعث می شود آنان حرکات احمقانه انجام دهد و شهر را غارت کنند. وقایع بازی در ۴۰ مرحله رخ می دهد و باید تلاش کنید تا در هر مرحله به نابودی کامل انسان ها نزدیک شوید.

البته این را بدانید که انسان ها برنامه هایی برای نابود کردن شما دارند که اگر به آن ها بی توجه باشید می تواند عواقب خطرناکی برای شما به دنبال داشته باشد. این بازی تجربه ای هیجان انگیز از نبرد انسان ها و زامبی هاست که شما در آن دشمن زمین و بشر هستید. شما در دانلود بازی Zombie Night Terror می توانید گروهی عظیم از زامبی ها را فرماندهی کنید. شما مغز متفکر هستید و زامبی ها مثل بازوان شما عمل می کنند. توده ی زامبی ها که به دست شما هستند، هر آن چه که بگویید را گوش می کنند و هرگز شکایت و یا ترس از ریسک ندارند. سیستم جهش منحصر به فرد بازی اجازه می دهد تا شما نه تنها زامبی های کشنده ای داشته باشید، بلکه ارتشی از زامبی های جهش یافته در اختیار شما قرار می گیرد.

Zombie Night Terror v1.4.4 PC-GOG

دانلود-بازی-Zombie-Night-Terror

info

Prepare yourself for the most thrilling night of your life! Something strange has happened and people everywhere are turning into blood thirsty walking corpses. But guess who’s the brains behind this hungry undead army? YOU! So spread this pandemic to wipe humanity of this planet. Because the only way to survive the zombie apocalypse, is to BE the apocalypse! But the brainless undead are quite dumb… even dumber than you might expect given their lack of grey matter. Because when left to their own devises, they will just endlessly walk forward and fall into permanently deadly booby traps placed by not-so-helpless humans.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista or Later

Processor: Intel Core 2 Duo or Faster

Memory: 2 GB RAM

Graphics: AMD Radeon HD 5750/Nvidia GT 450 or Higher

DirectX: Version 9.0

Storage: 1500 MB Available Space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or Later

Processor: Intel Core i3 or Faster

Memory: 4 GB RAM

Graphics: AMD Radeon HD 6850/Nvidia GTX 460 or Higher

DirectX: Version 11

Storage: 1500 MB Available Space

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد. می توانید پس از اتمام نصب، بازی را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی zombie night terror 1.4.4 (26342)-GOG با لینک مستقیم

————–

دانلود پک گودیز بازی goodies-GOG با لینک مستقیم

توضیحات: پک گودیز شامل موسیقی متن بازی با فرمت MP3 + آواتارها + پوستر سینمایی + والپیپرهای بازی می شود.