دانلود کتاب ۱۲۰ نکته برای تحلیل آماری با SPSS

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

اس‌ پی‌ اس‌ اس (به انگلیسی: SPSS)، نام یک خانواده نرم‌افزار رایانه‌ای است که برای تحلیل‌ های آماری به کار می‌رود. «اس‌پی‌اس‌اس» مخفف «بسته آماری برای علوم اجتماعی» است. نخستین نسخه این نرم‌ افزار در سال ۱۹۶۸ طراحی و توسط «نرمن نی» منتشر شد، که سپس به یک کارشناس ارشد علوم سیاسی در در دانشگاه استانفورد، و اکنون استاد محقق در دانشکده علوم سیاسی دانشگاه استانفورد و استاد بازنشسته علوم سیاسی در دانشگاه شیکاگو بوده‌است.

نرم افزار SPSS به عنوان یکی از اثرگذارترین ابزارها می باشد که به محققین اجازه می دهد تا داده های آماری خود را به درستی تحلیل کنند. مدیریت داده ها، تغییر شکل اسناد، ایجاد داده های رسته ای و انتخاب مورد و هم چنین مستندسازی داده ها در بخش اصلی نرم افزار گنجانده شده اند. کتاب ۱۲۰ نکته برای تحلیل آماری با SPSS نوشته علی شهنوازی کتاب آموزش SPSS که یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای رایانه‌ای در زمینه تحلیل‌ های آماری است. تحلیل آماری بخشی از روش تحقیق می‌باشد که برای انجام آن علاوه بر دانش تخصصی نیازمند نرم‌افزار‌های آماری می‌باشد.

۶۰ صفحه | فرمت : PDF | زبان : فارسی | نویسنده : علی شهنوازی

کتاب-اموزش-120-note-about-spss

info

SPSS Statistics is a software package used for interactive, or batched, statistical analysis. Long produced by SPSS Inc., it was acquired by IBM in 2009. The current versions (2015) are named IBM SPSS Statistics.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود کتاب با فرمت PDF