دانلود کتاب آموزش امنیت وب سایت

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

امنیت وب سایت، به شرایط و وضعیتی گفته می شود که در آن وب سایت با وجود خدمات دهی عادی و مورد نیاز، بالاترین سطح امنیت مورد نیاز را داشته و سطح آسیب پذیری و سطح نفوذ آن در پایین ترین سطح ممکن باشد. امنیت وب سایت به موارد بسیاری وابسته است که باید رعایت شوند. اهمیت امنیت سایت از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و می توان گفت موثرترین عامل ادامه فعالیت، ثبات و اعتبار سایت با توجه به موارد دیگر، موضوع مهم امنیت است. کتاب آموزش امنیت وب سایت به موضوع امنیت سایت می پردازد که با یادگیری تنظیمات مختلف هاست خود می توانید امنیت دارایی های الکترونیکی خود را بالا ببرید.

متاسفانه با بررسی وضعیت سایت های عادی، بزرگ، حساس دولتی و خصوصی و یا حتی شرکتی به این نتیجه می رسیم که بسیاری از مدیران و مسئولان وب سایت ها اهمیت کمی به امنیت سایت می دهند. هک نشدن سایت، امن بودن وب سایت را تضمین نمی کند. اهمیت امنیت وب سایت زمانی مشخص می شود که وب سایت تحت حمله قرار گیرد، اگر امنیت بصورت صحیح تامین شده باشد حمله ناموفق بوده و وب سایت آسیبی نخواهد دید. اما اگر موارد امنیتی رعایت نشده باشد ضریب آسیب پذیری وب سایت بسیار بالا خواهد بود و امکان هک وب سایت و نفوذ به آن وجود دارد. شما در کتاب آموزش امنیت وب سایت یاد خواهید گرفت که موارد مهم برای بالابردن امنیت سایت چیست و با راه کارهای افزایش امنیت سایت آشنا خواهید شد.

۸۸ صفحه | فرمت : PDF | زبان : فارسی | نویسنده : سید سعید حسینی

کتاب-آموزشی-web-site-security

info

Web security is a branch of Information Security that deals specifically with security of websites, web applications and web services. At a high level, Web application security draws on the principles of application security but applies them specifically to Internet and Web systems.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود کتاب با فرمت PDF