دانلود نرم افزار مدیریت رمز عبور ۱Password 7.1.2 – اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

۱Password یکی از بهترین برنامه های ارائه شده به منظور مدیریت رمزهای عبور مختلف در سیستم عامل اندروید می باشد که با دانلود ۱Password تمام امکانات آن در اختیار شما خواهد بود. شما می توانید از برنامه استفاده کرده و براحی پسوورد های ذخیره شده در سیستم های مختلف از جمله سایت ها و برنامه ها را در برنامه ذخیره کرده و دیگر نیازی به به خاطر سپردن چندین رمز که امکان فراموش کردن آنها نیز زیاد است را نداشته باشید. این برنامه می تواند تمامی رمزهای عبور شما را در اختیار داشته باشد و در زمان حساس کمک کننده شما باشد. شما باید بتوانید تمام پسوورد را به صورت منحصربفرد تعریف نمایید تا بتوانید امنیت تمامی اکانت های خود در سرورهای مختلف را حفظ کرده و از لو رفتن انها جلوگیری نمایید. بسیاری از کاربران به دلیل فراموشی رمزهای عبور ترجیح می دهند از یک رمز برای کلیه سایت های خود استفاده نمایند ولی دیگر با این برنامه نیازی به این ریسک بزرگ نخواهد بود و شما می توانید از امنیتی ترین رمزهای عبور استفاده کرده و همه آنها را نیز به خاطر داشته باشید. رابط کاربری برنامه دسترسی و جستجو در بین رمزهای عبور را بسیار ساده تر می کند.

با دانلود ۱Password کاربران می توانند اطلاعات دیگر خود نظیر کارت اعتباری و همچنین آدرس و شماره های خود را نیز در برنامه داشته باشند. شما با این برنامه به زندگی مدرن بازگشته و می توانید با منیت کامل در شبکه های اینترنتی فعالیت نمایید. شما با داشتن این برنامه تنها با به خاطر داشتن یک رمز برای این برنامه می توانید از تمامی پسوورد های خود محافظت کرده و به آنها دسترسی کامل داشته باشید. برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود ۱Password از لینک مستقیم و رایگان سایت دانلودها استفاده نمایند.

1Password-Cover

1password-Screenshot

info

1Password remembers all your passwords and other sensitive information so you don’t have to. Keep your digital life secure, always available, and safe behind the one password that only you know. Learn more
Use 1Password to generate strong and unique passwords, save them securely, and fill them on websites and in third-party apps with just a few taps. 1Password is your digital vault for all kinds of information associated with modern life, from addresses and credit card numbers to locker combinations and one-time passwords.

Changelog :

We hope you’re enjoying using 1Password and to help you along in that enjoyment, we’ve fixed a handful of issues in this update. If you were having trouble signing into your 1Password account, noticed the icons were out of sorts in the navigation drawer on your Nougat device, or were prompted too frequently for your Master Password by the 1Password Keyboard, then this update is for you

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی