دانلود نرم افزار حفظ امنیت گوشی ۳۶۰ Security Lite 1.2.7 – اندروید

۳۶۰ Security Lite ابزار خوب و عالی به منظور حفظ امنیت گوشی در برابر عوامل مزاحم و ویروس های راه یافته به گوشی می باشد که می توانید با دانلود ۳۶۰ Security Lite از خدمات ویزه برنامه استفاده نمایید. شما توسط این برنامه می توانید تا حریم خصوصی خود را در موارد اتصال اینترنتی به شبکه ها و مسنجرهای مختلف حفظ کرده و به صورت سریع تر گوشی خود را در حالت عالی با عملکرد سریع قرار دهید. این برنامه بسیار معروف می باشد و شما نیز می توانید در حفظ امنیت و حریم شخصی خود از آن استفاده نمایید.

با دانلود ۳۶۰ Security Lite دیگر نباید نگران اتصال خود به اینترنت باشید و برنامه می تواند در هر زمان که شما خواستید تروجان ها را شناسایی کرده و اجازه سرقت اطلاعات را به آنها ندهد. با گسترده تر شدن استفاده از اینترنت دسترسی امن به شبکه ها و سایت های اینترنتی بسیار حساس می باشد و گوشی ها از این نظر بسیار آسیب پذیر خواهند بود. این برنامه بر روی سیستم عامل اندروید ۲٫۲ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود ۳۶۰ Security Lite از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

/360-Security-Lite-Cover

360-security-lite-Screenshot

info

Is your android really slow?

Do you have to keep restarting and rebooting your android phone all the time? Do you always complain about Android security? And do you hope to protect your privacy? Download 360 Security Lite now, your phone will perform faster, safer, smoother and quicker!

360 Security Lite is the only all-in-one Android optimizer,speed booster, Battery saver and antivirus app that optimizes your background apps, manages the memory space, cleans junk(cache) files and extends your battery life, while keeping your device safe from virus and Trojans.

Changelog :

1. New battery optimization added. Boost with one tap, extend standby time

2. Bugfix and stability improvement

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی از لینک مستقیم