دانلود نرم افزار مشاهده اطلاعات گوشی AIDA64 1.65 – اندروید

دانلود AIDA64 ابزار قدرتمند و پرطرفداری به منظور مشاهده اطلاعات مختلفی گوشی از رم و حافظه را در اختیار شما قرار خواهد داد تا مشخصات کاملی از گرافیک گوشی در اختیار داشته باشید. شما توسط برنامه می توانید نسخه های مختلف قطعات به کار گرفته شده در گوشی خود را مشاهده کنید و از بروز بودن اطلاعات و نسخه های مختلف برنامه های گوشی خود اطمینان حاصل کنید. این برنامه توانایی نمایش تمامی اطلاعات گوشی از جمله داده های سخت افزاری گسترده و همچنین نسخه های مختلف پردازنده گوشی را دارا می باشد و کاربران می توانند تا تمامی اطلاعات پنهان و ظاهر گوشی خود را داشته باشند. دانستن این اطلاعات کمک می کند تا بتوانید به طرز مناسبی از گوشی استفاده کنید و در هنگام نصب برنامه ها و یا استفاده از باتری مسائلی که باید توجه داشته باشید را بدانید. مشاهده ثابت وضوح دوربین گوشی و همچنین ویژگی های API دوربین ها نیز کمک می کند بتوانید زوایای درستی را انتخاب کرده و تنظیمات دوربین را در حالت بهینه سازی قرار دهید تا تصاویر بهتر و با کیفیت تری را داشته باشید.

با دانلود AIDA64 هر کاربری می تواند اطلاعات مروبط به زمان شارژ باتری گوشی خود را دانسته و بر حسب شارژهای مختلفی که وصل می کند زمان دقیقی از شارژ را داشته باشد. این اطلاعات می تواند برای تلویزیون ها و تبلت ها و انواع ساعت های هوشمند نیز نشان داده شود و بسته به این دستگاه ها اطلاعات خاصی نمایان خواهد شد. این برنامه اطلاعاتی تخصصی را نیز دسته بندی کرده و به کاربران اطلاع می دهد تا چه برنامه هایی می توانند در بهترین شرایط روی گوشی نصب شوند. این برنامه بر روی سیستم عامل اندروید ۲٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود AIDA64 از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

AID64-Cover

 

info

Hardware and software information utility for Android based devices. Based on the extensive hardware knowledge of the AIDA64 for Windows application, AIDA64 for Android is capable of showing various diagnostic information for phones, tablets, smartwatches and TVs

Changelog :

– Baseband version information

– Camera properties detection via Camera2 API

– Remaining battery charge time information for select devices

– Improved fingerprint scanner detection

– Fixed: CPU instruction set detection for 64-bit ARM processors

– Fixed: front camera video resolution for Sparkle V

– Fixed: identification of Snapdragon 212 (MSM8909v2)

– Fixed: crash during OpenGL ES detection

– Fixed: crash at page refresh

– Fixed: crash at Apps page

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی

ADs