دانلود بازی ATOM RPG – Supporter Edition برای کامپیوتر

ATOM RPG یک بازی ایندی در فضای پساآخرالزمانی است که از بازی هایی همچون Fallout و Wasteland الهام گرفته است و یک اکشن RPG جذاب را تحویل بازیکنان می دهد. سال ۱۹۸۶ بود که اتحاد جماهیر شوروی بر اثر بمب گذاری های هسته ای صورت گرفته به کلی نابود شد و هولوکاست هسته ای رخ داد. ماموریت شما در بازی، کشف دنیای وحشی و البته شگفت انگیز شوروی است و باید جایگاه خود را در این ماموریت ها پیدا کنید. باید تمامی توطئه هایی که صورت گرفته بود را کشف کنید و تلاش کنید که سرنخ هایی را از نابودی این گروه بزرگ پیدا کنید. یک ابزار طراحی شخصیت بسیار قدرتمند به بازی اضافه شده است که گیمرها می توانند به طراحی شخصیت موردعلاقه خود با آن بپردازند. برخی از ماموریت ها، به همین شخصیت های منحصربفرد بستگی دارد و باید شخصیت خود را طوری طراحی کنید که توان حضور در این ماموریت ها را داشته باشد.

ATOM RPG Supporter Edition PC-SKIDROW

نسخه جدید و آپدیت شده Supporter Edition جایگزین شد

دانلود-بازی-ATOM-RPG

ساعت ها گیم پلی جذاب برای بازی ATOM RPG در نظر گرفته شده است که امکان حضور در همه مکان ها را به شما می دهد. شما در معرض موجودات جهش یافته ای قرار می گیرید که قدرت های بالایی دارند و به وحشی های این دنیای پساآخرالزمان تبدیل شده اند. مبارزات مبتنی بر نوبت است که از بازی های فال آوت ۱ و ۲ الهام گرفته شده است. بسیاری از دیالوگ ها بسیار عمیق هستند و برخی هم به گفتگوهای چندگزینه ای معطوف شده اند. NPC ها یا همان کاراکترهای غیرقابل بازی هم طراحی منحصربفردی دارند. گیم پلی بازی غیرخطی است و بیش از ده ها ماموریت را شامل می شود. هرکدام از ماموریت ها قابل جایگزین هستند و آنطور که شما می خواهید، دنبال خواهند شد. آیتم های بسیاری در اختیار شما قرار دارد و مخصوصا در زمینه طراحی کاراکتر، می توانید با دست بازتری عمل کنید. اتم از جمله آثار شاخصی است که نقش آفرینی در دنیای پساآخرالزمانی را برای شما فراهم می کند و آیتم های پرتعدادش، مشخصه اصلی محبوبیت آن است.

info

ATOM RPG is a post-apocalyptic indie game, inspired by classic CRPGs: Fallout, Wasteland, System Shock, Deus Ex, Baldur’s Gate and many others. In 1986 both the Soviet Union and the Western Bloc were destroyed in mutual nuclear bombings. You are one of the survivors of the nuclear Holocaust. Your mission – to explore the wild and wondrous world of the Soviet Wasteland. To earn your place under the sun. And to investigate a shadowy conspiracy, aimed at destroying all that is left of life on Earth.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 64-bit (7/8/8.1/10)

Processor: Intel Core 2 Duo or equivalent

Memory: 2 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 260 or equivalent

DirectX: Version 10

Storage: 4 GB available space

Sound Card: DirectX compatible sound card

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 64-bit (7/8/8.1/10)

Processor: Intel Core i5 or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

Sound Card: DirectX compatible sound card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

توضیحات: نسخه SKIDROW دارای دیتای اصلی بازی + تمامی آپدیت ها و بسته های الحاقی تا 30م ژوئن 2019 می باشد. نسخه فیت گرل قدیمی است و در صورت انتشار نسخه جدید، جایگزین خواهد شد.

—————

دانلود بازی ATOM RPG Supporter EditionSKIDROW:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

—————

دانلود فیت گرل ATOM RPG v1.1-FitGirl:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم