دانلود Apocalipsis 1.0.25 – بازی ماجرایی آپوکالیپسیس برای اندروید

بازی Apocalipsis داستانی در مورد یک آخرالزمان دردناک و احساسی بیان می کند که می تواند قلب های شما را به درد آورد. این بازی شما را با شخصی به نام هری همراه می کند و باید باورهای وی را در قرون وسطی دنبال کنید. این بازی یک اثر کلیکی است که باید به مکان های مختلف بروید و سعی کنید به دنبال معشوقه خود باشید. قلم هنری منحصربه فرد بازی بسیار زیبا است و روایتش در قرن ۱۵ بسیار جذاب احساس می شود. شما مستقیما داستان بازی را از ذهن هنرمندان قرون وسطایی خواهید شنید که آن را با داستان های شیطانی تلفیق کرده اند و تلفیق جذابی را ارائه می کنند. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Apocalipsis 1.0.25 Apk + Data

کاور-Apocalipsis

info

Let us tell you a story about Heartbreak, Redemption, and Apocalypse! Help Harry find his beloved one on a journey through a world inspired by medieval beliefs and art.

Apocalipsis is a point and click adventure game with a unique artstyle inspired by 15th century engravings. Harry, for whom the loss of his beloved was the end of his world, has to venture out into strange, unwelcoming lands to get her back. On his journey he will meet fantastical creatures, straight from the minds of medieval artists, and ultimately conquer his own personal demons.

راهنمای نصب

فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب کنید.

فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

پوشه دیتا (com.gamekraft.apocalipsis.harry) را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb کپی کنید.

از بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل دیتا

ADs