دانلود Black Survival v6.1.03 – بازی بقا در تاریکی برای اندروید

بازی Black Survival توسط استودیو بازی سازی ARCHBEARS در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک اکشن می باشد که توانسته با ۱ میلیون دانلود امتیاز ۴٫۴ از ۵٫۰ ار در گوگل پلی ثبت کند. در بازی بقا در تاریکی شما باید با ۱۰ نفر به صورت PvP به مدت ۲۰ دقیقه به مبارزه بپردازید و از میان ۳۵ شخصیت مختلف بازی یکی را انتخاب کرده و وارد جزیره شوید. این جزیره یه ۲۲ ناحیه مختلف مثل بیمارستان، جنگل، ساحل و غیره تقسیم می شود که باید شما با رفتن به هر کدام از این نواحی ۷ نوع سلاح خاص را پیدا کرده و با شکار حیوانات و شخصیت های دیگر آیتم های آنان را جمع آوری کرده و سطح شخصیت خود را ارتقا دهید.

بازی Black Survival به طور کلی شامل زنده ماندن در طول شب و روز، مخفی کاری و ساخت موارد مورد نیاز است. در این بازی با انتخاب کردن شخصیت هایی مانند بازیگر، دکتر، پلیس، هکر، آشپز، دانشجو که هر کدام در کارهای مختلفی مهارت های خود را دارند. شما می توانید بیش از ۶۰۰ سلاح را با جمع آوری آیتم های مختلف به دست بیاورید و پادشاهی را از آن خود کنید. با توجه به شخصیت و سلاحی که انتخاب می‌کنید باید استراتژی خود را در طول بازی تعیین کنید. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نیاز دارید.

Black Survival v6.1.03 Apk

بازی-black-survival-اندروید

info

“Real-Time Survival Game played by 10 people on a desert island”
1. PvP game played for roughly 20 minutes. Fights are easily done with a single touch.
2. Island is divided into 22 areas; including Hospital, Forest, Beach etc… As time passes, they turn into Restricted areas, narrowing the battlefield.
3. Fencer, actor, doctor, police, hacker, cook, student and more! There are over 35 kinds of different characters to choose from.
4. Gun, Bow, Hand, Blunt, Blade and more! There are total 7 weapon types, each with their own strategies.
5. Hundreds of different ingredients are hidden over the island that can be used to craft over 600 types of weapons, tools and foods.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

ADs