دانلود Bouncy Hoops 3.1.1 – بازی ورزشی اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Bouncy Hoops یک رقابت بستکبال هیجان انگیز و مینیمال را با گرافیک بسیار ساده به شما ارائه می کند و می تواند جنبه های اعتیادآور بسیاری را داشته باشد. این بازی نمره بالایی را در گوگل پلی کسب کرده است و به همین خاطر شامل ویژگی هایی است که برای اولین بار در پلتفرم موبایل ارائه شده استو شما می توانید به صورت خیابانی به انجام بستکبال بپردازید و هیجان بالایی را در این ورزش تجربه کنید. می توانید با دوستان خود نیز رقابت کنید و در نهایت به عنوان یک قهرمان بستکبال، خود را به دوستان خود بشناسانید.

با دانلود Bouncy Hoops خواهید دید که چقدر بازی دارای تنوع بسیاری است و از توپ ها و زمین ها گرفته تا سبک بازی، همگی می تواند سرگرم کننده و زیبا باشد. یکپارچه سازی جالبی دربازی صورت گرفته است و شما نیز می توانید ۱۰ حالت منحصربفرد را در بازی تجربه کنید. بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Bouncy Hoops 3.1.1 Apk

کاور-Bouncy-Hoops

info

Bounce, shoot, swish and slam the rock to become the king of the court in this high score arcade challenge!

Bouncy Hoops is a basketball game for all the street ballers and shot callers. The school yard ankle breakers and the downtown dagger shooters. No bricks allowed! Can you get on fire and beat your chump friends before the buzzer sounds? Step up and see.

Features:

– Addictive one touch handles aka gameplay
– Over 40 balls to unlock
– Play in 10 unique locations
– Retro arcade style and sound

WHAT’S NEW
– Minor bug fixes
– Some additional privacy updates

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی