دانلود بازی اکشن مرزبان دلیر Brave Frontier 1.18.2.0 – اندروید

با دانلود Brave Frontier می توانید صدها قهرمان در بازی داشته باشید و از یکی از آنها به عنوان یک افسانه استفاده نمایید. بازی دارای چالش های زیادی می باشد و کاربران می توانند نقش کامیون های قدرتمند را در بازی داشته باشند و یک عنوان کلاسیک و اعتیادآور را تجربه نماین. بازی دارای بخش های مختلفی است و هر کاربری می توانید از ۴۰۰ قهرمان افسانه ای بازی نهایت استفاده را داشته باشد.

با دانلود این جوخه ها را با خود همراه می کنید و می توانید به پیروزی های زیادی دست یابید. در بازی همچنین استراتژیک را باید رعایت کرده و با همراهی خدایان و فرشتگان، سرزمین های افسانه ای را از چنگ دشمنان خود بیرون ببرید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Brave Frontier از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Brave Frontier 1.18.2.0 Apk + Mod

دانلود-Brave-Frontier

(برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید)

دانلود-Brave-Frontier  دانلود-Brave-Frontier

info

Hundreds Of Heroes. Millions Of Players. Be A Legend Now!
Rise up to the challenge and take on the role of powerful Summoners in this addictive, free-to-play classic JRPG hit title!

Summon more than 400 legendary heroes, mighty demigods and majestic beasts and lead your squads to strategic victories against the Four Fallen Gods as you venture through the mythical lands of Grand Gaia and beyond!

FEATURES
SUMMON, COLLECT & EVOLVE
* Summon and expand your collection of Units, from Divine Emperors to Inferno Goddesses
* Leverage on your Units’ Elemental Strengths & Leader Skills and form strategic squads for the different game modes and enemies
* Fuse / evolve your Units to their higher forms to strengthen them / unlock new skills
* Craft powerful items and Spheres to boost your Units’ powers in battle
* Meet and recruit fan favorite characters from other popular game titles
Changelog:
– Guild Raid Bug Fix
– Minor UI Bug Fixes

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود

دانلود فایل نصبی – X86