دانلود نرم افزار ضبط تماس Call Recorder PRO 7.9 – اندروید

Call Recorder نرم افزار جامعی به منظور ضبط فوق العاده مکالمات و تماس های انجام شده با کیفیت بسیار بالا می باشد که می توانید با دانلود Call Recorder PRO از امکانات برنامه استفاده نمایید. شما می توانید تا از ویژگی های برنامه استفاده کرده و یک صدای با کیفیت را از مکالمات خود داشته باشید. برنامه دارای امکان ضبط در شرایط مختلف و حتی به صورت خودکار و توسط شماره های خاص می باشد. برنامه می تواند در یک محیط عالی امکان دسته بندی را برای شما فراهم آورد.

با دانلود Call Recorder PRO می توانید فایل های ضبط شده خود را در یک فایل داشته باشید و بنا به مخاطبین خاص انها را داشته باشید. شما می توانید تا از این برنامه جمع آوری آرشیو نیز استفاده کرده و صداهای مختلف را از کاربران مختلف جمع آوری نمایید. این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Call Recorder PRO از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Call-Recorder-Cover

Call-Recorder-Screenshot

info

Another Call Recorder is a free call recorder application. It is one of the best call recorders in the Play Store and offers tons of features such as:

– Search

– Grouping recordings by date

– Auto email (Pro)

– Auto delete old recordings

– Marking recordings as important so they don’t get auto deleted

– Multi select, delete, send

Changelog :

Support for many Android 6 phones! Including Sony Xperia Z 2/3/4/5 And Samsung S5/Note4. Set audio source to MIC and recording format to M4A (not MP4), AMR, WAV, OGG or FLAC

Thank you for bearing with us while we were working on this.

We have rushed this update so there might be some bugs! Please report issues

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – نسخه PRO