دانلود بازی کارتی Card Thief 1.1.9 – اندروید

در بازی Card Thief شما ابتدا شاید از گیم پلی بازی روند پازل بازی خسته شوید اما نباید دلسرد شده و بتوانید دزدکی در مراحل بازی سرک کشیده و با دانلود Card Thief گنجینه های ارزشمند را بدست آورید. در این بازی شما می توانید در سایه ها به صورت دزدکی حرکت کرده و رقابت خوبی را برای پایان بردن مراحل داشته باشید. این بازی دارای روح خوبی از هنر و خلاقیت می باشد و شما در طی مراحل می توانید آنها را تجربه نمایید. هنری که این روزها در بازی های کمتری یافت می شود و مخصوصا در پلتفرم موبایل می تواند بسیار جذاب و دیدنی باشد.

با دانلود Card Thief می توانید دشمنان متنوعی را مشاهده نمایید و سلاح های خود را برای مبارزه بهتر در بازی ارتقا دهید. بازی دارای برنامه ریزی تاکتیکی نیز می باشد که بازیکن می تواند از آن بهره برده و برای کسب امتیازات بیشتر از آن استفاده نماید. بازی دارای ۳ کارت مستقل می باشد که می توانید در مراحل بازی از آنها بهره برده و در بدست آوردن منابع بیشتر از آنها استفاده نمایید. بازی روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Card Thief از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Card Thief 1.1.9 Mod

Card-Thief-Cover

Card-Thief  Card-Thief

info

In Card Thief you move through a deck of cards as a stealthy thief. Sneak in the shadows, extinguish torches, pickpocket guards and steal valuable treasures without getting caught. In your thief hideout you can use your
stolen goods to unlock powerful equipment cards. Each heist you can use 3 equipment cards to become a skillful master thief.

Card Thief, the official follow up to Tinytouchtales excellent dungeon crawler Card Crawl, attempts to condense the classic stealth genre into a solitaire style card game. The game offers an accessible core gameplay with a deep layer of tactical planning and various risk reward mechanics on top. In 4 different heists you can test your skills against various enemy and trap types. By successfully completing heists you can unlock and upgrade 12 equipment cards each with a unique ability to improve your highscores.

Features
+ Solitaire style gameplay
+ 4 heists each with different enemy and obstacle types
+ 12 unlock able and upgradable equipment cards
+ Mini deck building
+ Daily Heist with global highscores
+ Deep tactical planning for fans of the stealth genre
+ 2-3mins playtime per game
Changelog :
2nd attempt to get the “random music playing” bug.
If this update fixes your issues, please consider updating your review, this way you can help us so much!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – مود