دانلود بازی سیتی آیلند City Island 4: Sim Town Tycoon 1.9.15 – اندروید

نسخه چهارم بازی ساختمان سازی سری بازی سیتی آیلند City Island 4 نیز منتشر شده است و طرفداران می توانند با دانلود City Island 4 دوباره حس و حال زیبا و منحصربفرد این بازی را تجربه نمایند. شما در این بازی سرگرم کننده می توانید تا روستای کوچک خود را گسترش داده و یک کلان شهر بزرگ را تحت مدیریت خود ایجاد نمایید. شما در این بازی استراتژیک می توانید به زودی شبیه سازی های شهر را انجام داده و رقابت خوبی را به صورت آنلاین تجربه نمایید. شما باید بتوانید در شهر ساخت و سازهای مناسبی را برقرار نمایید و بتوانید جزایر چندگانه را نیز داشته باشید. مدیریت دنیای مجازی بازی به همراه شهرسازی می تواند هیجان وسیعی را به بازی ترزیق کرده و امکان گسترش آن را به شما بدهد. ساختمان ها و دکوراسیون های بازی طوری می باشد که به صورت واقع گرایانه ای بتوانید از بازی لذت برده و گرافیک عالی بازی را تجربه نمایید.

با دانلود City Island 4 هر کاربری می تواند بخش آنلاین و آفلاین بازی را تجربه نماید و تجربه خوبی از شهرداری یک شهر زیبا داشته باشد. شهر شما در ابتدا کوچک می باشد، اما باید بتوانید رفته رفته پیشرفت کرده و المان ها و ساختمان های خوبی را به بازی اضافه نمایید. شب و روز و باران و برف در بازی برقرار خواهد بود تا شما حس و حال بهتری را از بازی داشته باشید و بتوانید به جمع ۵۰ میلیون بازی کننده بازی بپیوندید. بازی دارای المان های سرگرمی بسیاری می باشد و نسبت به نسخه های قبل پیشرفت زیادی داشته است. بازی روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود City Island 4 از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

City Island 4: Sim Town Tycoon 1.9.15 Apk

کاور-City-Island-4

City-island-4-Screenshot-1  City-island-4-Screenshot-2

info

Play the most popular city building simulation game series on mobile! In this new City Island sim, City Island 4 – Sim Town Tycoon, city building has never been more fun! You’ll be the tycoon to grow a small village on one island into a megapolis on multiple islands. Discover new islands, expand your town and city life, keep your citizens happy, manage transportation and enjoy a virtual world full of quests! Join over 50 million players that played the City Island series so far, with awesome detailed graphics and realism. Place buildings and decorations strategically to keep the cash flowing and your city growing. Watch your islands come to life, in the snow, rain and sun, night and day! Manage and expand your city on the go – both online and offline playable.

Changelog :

Some stability improvements for various devices

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود