دانلود پلیر قدرتمند CloudPlayer 1.4.9 – اندروید

 CloudPlayer با داشتن ابزارهای مختلف پخش قدرتمند فایل های صوتی و ویدوئی را برای شما انجام خواهد داد و این برنامه با داشتن رابط کاربری زیبا و عالی به شما این امکان را خواهد داد تا با دانلود CloudPlayer با جهان خود ارتباط برقرار کرده و ویدئوهای پربازدید و موجود در دنیای وب را نیز مشاهده نمایید. این پلیر قدرتمند می تواند انقلابی را در پخش فایل های موسیقی برای شما فراهم آورد و کنترل خوبی روی این پخش داشته باشید. این برنامه بدون اینکه نیازی به ذخیره شدن داشته باشد فایل های شما را پخش می کند و می تواند به صورت آفلاین آنها را پخش نمایید. حساب های مختلف می توانید داشته باشید و به صورت آنلاین جستجوی خوبی در زمینه آهنگ های جدید انجام دهید. همگام سازی و امکان ساخت لیست های پخش از جمله ویژگی های این برنامه می باشد.

با دانلود CloudPlayer می توانید افت کیفیت صدا را برطرف کرده و به پشتیبان گیری از آهنگ های خودتان بپردازید. شما با استفاده از حساب های کاربری خود می توانید آهنگ های موردعلاقه را به طور خودکار ذخیره کرده و اطلاعات مناسبی را از آهنگ های پخش شده خودتان داشته باشید. این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود CloudPlayer از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

CloudPlayer-Cover

Cloudplayer-Screenshot

info

CloudPlayer is a revolutionary music player that puts you in control of your music, no matter where it’s stored. Use it as an offline music player or link your Dropbox, OneDrive and Google Drive to create a giant cloud jukebox for all your music. Stream or download songs from your cloud accounts for offline playback. Enjoy built-in cloud playlist back-up & sync, Chromecast support, hi-fidelity FLAC & ALAC lossless sound, 10-band EQ, Android Wear & Android Auto support and more. The basic app is free and we offer a free 30 day trial for premium features.

Changelog :

Fixed issue with trashed Google Drive items being imported.

Fixed several crashes and some minor bugs.

Previously:

We now automatically backup and restore the playlists you create.

Playlist changes are propagated among all your Android devices so your playlists always stay in sync.

You’ll need to log into CloudPlayer using your Google account in order to activate cloud playlists.

Follow us on Twitter for promo code giveaways! twitter.com/doubletwist

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی