دانلود لانچر زیبای کوبو Cobo Launcher 2.4.9 – اندروید

Cobo Launcher لانچر زیبایی با قابتلیت های بسیار زیبا در قالب بروزرسانی های مختلف می باشد که می توانید با دانلود Cobo Launcher از امکانان هیجان انگیز آن استفاده نمایید. کاربران توسط این لانچر می توانند تا تمامی تم های شیک را با بهترین گرافیک و طراحی بصری داشته باشند و برای کار کردن با گوشی خود حس خوبی داشته باشند. این لانچر به مانند دیگر لانچرها امکانات قدرتمندی را در اختیار شما قرار میدهد و شما توسط ان می توانید براحتی از تمامی امکانات گوشی خود استفاده نمایید. وجود ویجت ها و والپیپرهای متنوع در برنامه باعث می شود که شما دیگر از کار کردن متوالی با گوشی خود خسته نشوید و همواره محیط تازه و پرامکاناتی را نظاره گر باشید.

با دانلود Cobo Launcher می توانید بخش های متنوع گوشی خود را به صورت سلیقه ای ویرایش کرده و سفارشی سازی نمایید همه این قابلیت ها برای شما فعال خواهد بود و بتوانید در زمینه ساعت و تاریخ و همچنین تنظیمات شخصی این برنامه را تنظیم نمایید. برنامه دارای بخش های متنوعی نیز برای کریسمس می باشد و کاربران اندروید می توانند تا از این بخش ویژه لانچر نیز استفاده نمایند. این برنامه بر روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب واجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Cobo Launcher از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Cobo-Launcher-Cover

Cobo-Launcher  Cobo-Launcher  Cobo-Launcher
 

info

Make your phone more stylish than iPhone. Easy & funny. It’s Cobo Launcher.

Cool & stylish themes will be released everyday. Only one tap, meet all your needs.

In the past, you must found it very inconvenient and time-consuming to beautify your Android home screen, while you have to look for widgets, icon packs and wallpapers respectively. Downloading, installing and adjusting would cost you at least half an hour.

Right now in Cobo Launcher, different themes are ready to go. Tap once and just with only one step, all components of your Android home screen will be beautified in one second. No need to choose every single part of your home screen separately, because we’ve already prepared all kinds of personalized themes for your needs.

Changelog :

Bugs fixed and performance improved.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی