دانلود نرم افزار خاطره نویسی Color Notes 1.8.0 – اندروید

Color Notes یک برنامه عالی و مناسب برای ثبت خاطره ها در روزهای مختلفی از سال می باشد که می توانید با دانلود Color Notes به خاطره نویسی بپردازید. شما می توانید تا از این برنامه به عنوان دفترچه یادداشت استفاده کرده و از طرح های زیبای آن نیز برای احساسی کردن صفحات استفاده نمایید. این برنامه با داشتن رابط کاربری زیبا می تواند محیط بسیار مناسبی را برای خاطره نویسی و یادداشت برداری فراهم کرده و هر سلیقه ای را به خوبی راضی نگه دارد. نرم افزار می تواند امکانات و فونت های بیشتری را نیز فراهم کند.

با دانلود Color Notes می توانید در تاریخ های مختلف خاطره های خود را نگه دارید و در موقع مناسب انها را مشاهده نمایید. این خاطره ها می توانند قالب های مختلفی نیز داشته باشند. این برنامه داراز طراحی بسیار جالبی می باشد و کاربران می توانند تا از یادداشت های خود دسته ها و فهرست های مختلفی نیز تهیه نمایند. این برنامه روی اندروید ۳٫۱ و بالاتر نصب واجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Color Notes از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

 

Color-Notes-Cover

 

 

 ColorNote-Screenshot

info

“Color notes – diary memo” is a simple but powerful notepad application , is your everyday essential good helper. Fresh interface design sure to make you themselves.

When you write notes, memos, e-mail, information, shopping lists, to-do list, it can give you a quick and simple notepad editing experience.

Changelog :

Compression apk size, smaller installation package;

Fixed user feedback bug;

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی از لینک مستقیم