دانلود Cooking Chef 10.2.3935 – بازی شبیه ساز سرآشپز برای اندروید

Cooking Chef یکی دیگر از همان آثاری است که لذت آشپزی را به موبایل شما می آورد و می توانید تجربه نابی از یک آشپزی حرفه ای را داشته باشید. پخت و پز را شروع کنید و خواهید دید که می توانید انواع مختلف غذاها را برای مشتریان خود سرو کنید و مشکلی از بابت سرعت در بازی نداشته باشید. استادان زیادی در بازی وجود دارند که می توانند یک تمرین آشپزی ناب برای شما داشته باشند و ترفندهای واقعی در زمینه آشپزی را به شما بدهند. بنابراین نباید این فرصت را از دست دهید و تا می توانید منوهای مختلف را که گرفته اید، حاضر کنید و به کسب امتیاز بپردازید.

بازی Cooking Chef دارای ۱۲ رستوران زیبا می باشد که شما باید در آنها به نمایش هنر آشپزی خود بپردازید و مشتریان را راضی به خانه برگردانید. صدها ظرف مختلف برایتان در نظر گرفته شده است و می توانید چالش های آشپزی را در بیش از ۴۸۰ سطح بازی تجربه کنید. اگر از علاقه مندان به آشپزی باشید، مطمئن باشید که این بازی ناامیدتان نمی کند. بازی روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Cooking Chef 10.2.3935 Apk + Mod

کاور-Cooking-Chef

info

Welcome to your cooking world! Crazy Cooking Chef featured with time-management and food-cooking RPG gameplay. 🍭😀

Cook food of different flavors with professional machines. Acid, bitter, sweet, or spicy. Cook hamburger🍔, seafood🐟, spaghetti🍝, steak. Make cola, juice🍹 or milk tea☕ . Make sweet ice cream cone, cupcake. Run Western Restaurant, Indie Restaurant, Chinese Restaurant and so on🏪. You are not only a chef who decides the taste, but also the master who owns restaurants! Experience and serve exotic flavors all over the world with crazy cooking chef. Practice makes a skilled chef.

Sweet Note: upgrade your kitchen appliances and interior to attract more customers. 🎂

Features:
☆ 12+ custom-designed restaurants
☆ 480+ levels for you to challenge
☆ Hundreds of dishes and ingredients
☆ Beautify your kitchen with elegant decorations
☆ Generous coin and gem rewards for achievement challenges

WHAT’S NEW
Version 8.0.3181
– 🎂Welcome to the 🎊1st Anniversary Party🎉
– 🔥New promotion: Gems and Exp has been packaged! 🥂Come to open all shops!
– Redemption Action is open for a limited time. Come and join us to get FREE🎁 rewards.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود