دانلود نرم افزار ارتباطی Couchgram 3.6.0 – اندروید

Couchgram توسط این برنامه می توانید از الگوهای تکراری که در برنامه های ارتباطی مشابه دیده می شود دوری کرده و با دانلود Couchgram خود را با محیط کاربری بهتری روبرو سازید. این برنامه را می توان جایگزین مناسبی برای پنل تماس گوشی های اندروید دانست که امکانات بسیار مناسبی را برای شما فراهم می کند و باعث می شود تا بتوانید به سرعت با رابط کاربری برنامه اخت پیدا کرده و به صورت بهینه ای از آن استفاده نمایید. امکان تنظیم روشنایی در هنگام صحبت کردن و همچنین وارد شدن به صفحه چت در یک آن از جمله ویژگی های این برنامه می باشد. شما با داشتن این برنامه می توانید تماس ورودی را چک کرده و دیگر هیچ تماسی را از دست ندهید. این برنامه بهبود بسیار عالی را در زمینه سرعت تماس ایجاد کرده است و شما می توانید هزینه های شخصی خود را توسط برنامه کمتر نمایید.

با دانلود Couchgram کاربران می توانند بهره وری مناسبی را روی باتری داشته باشند و از تصاویر پس زمینه ساده و یا شیک در این زمینه استفاده نمایند. این برنامه می تواند با توجه به اینکه شما در چه مکانی حضور دارید میزان رینگتون گوشی شما را تنظیم کرده و روشنایی صفحه را در حالت دلخواه شما قرار دهد. این برنامه با داشتن المان ها و الگوریتم های پیشرفته امکان ارسال عکس و فیلم را نیز فراهم کرده است. برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۲ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Couchgram از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Couchgram-Cover

Couchgram-Screenshot-1  Couchgram-Screenshot-2

info

Why Couchgram?

– Embrarrassed of your useless pattern lock for your incoming call? Please use Couchgram to lock your incoming call!

– Embrarrassed of your phone screen lighting in places like the movies? Use Couchgram to quickly control your screen brightness and be able to use your phone, regardless your location!

– Frustrated you missed important calls because you couldn’t take them? Use Couchgram to forward your incoming call to chatting so you don’t miss any important messages..

– Bored of the same incoming call background image? Use Couchgram to spice them up!

– How can all of this be possible? By using Couchgram!

Changelog :

Receiving call speed improvements

Oppo device support

Improved battery efficiency

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی