دانلود بازی اکشن هدف مرده DEAD TARGET Zombie 4.20.1.1 – اندروید

در بازی اکشن هدف مرده DEAD TARGET Zombie شما می توانید در جنگ جهانی سوم شرکت داشته باشید و با دانلود DEAD TARGET وارد ماجراجویی جدیدی شوید. شما در این بازی می توانید گرافیک سه بعدی را تجربه نمایید و سپس به دنبال زامبی های قاتل بروید که بشریت را تهدید کرده و باعث مرگ های بسیار شده اند. دستاوردها و ماموریت های مختلف به شما محول می شود تا بتوانید یه عنوان یک شکارچی زامبی عمل کرده و بازی را در محیط های بسیار جذاب دنبال نمایید. بازی دارای مکان های مختلفی می باشد که می تواند با موسیقی دلنشین لذت از بین بردن زامبی ها را چندین برابر نماید. آنچیزی که این بازی را متمایز می کند گرافیک بالای بازی در نواحی مختلف می باشد که برای پلتفرم موبایل بسیار عالی می باشد و باعث می شود تا خون و خونریزی زامبی ها بسیار تاثیرگذار احساس شود. وجود هیولاها و باس های فوق العاده نیز در برخی از مراحل هیجان و آدرنالین شما را به اوج خودش خواهد رساند. پس فرصت را از دست نداده و شما نیز به جمع مهاجمین به سمت زامبی ها بپیوندید.

با دانلود DEAD TARGET کاربران می توانند با محیط زیست ارتباط برقرار کرده و به عنوان یک قهرمان نژاد انسان را محافظت نمایند. شما می توانید بخش هایی از نواحی زامبی ها را نابود کرده و رفته رفته آنها را به سمت نابودی بکشانید. در این بازی شما طیف گسترده ای زامبی ها را خواهید داشت و می توانید از سلاح های مختلف استفاده نمایید و یکی از هیجان انگیز ترین کشتارهای زامبی ها را داشته باشید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود DEAD TARGET از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

DEAD TARGET Zombie 4.20.1.1 Apk + Mod

کاور-DEAD-TARGET-Zombie

DEAD-TARGET-Zombie  DEAD-TARGET-Zombie

info

In 2040, World War III happened, country frontier changed, modern warfare advanced to a new era after Minister of Defense signed a contract with CS Corporation to perform project Dead Target: transform prisoners into super evil combat killers. However CS betrayed and threaten to trigger a zombie outbreak if the president does not follow their order. The age of destruction begins.

The country’s doom is getting closer when CS infected a whole city to prove that they are serious. A special commando team was hired to head to the frontline and collect information before the army can open the counter strike – operation Apocalypse. Too bad everything went wrong, you and agent M are the only survivor on the route. There is no excuse for stupid mistake which may pay with your blood. There is no way to run from hell, break a part through the dead zone, rescue agent M and make clear road to reinforcement location or you will join your dead brothers in arms. Be careful with the space around, the walking dead awaits a hero. Human destiny may face to big exodus to find safe land now in your hand.

Dead Target: Zombie is an FPS game where you can:
– Witness the stunning 3D graphics with detailed textures
– Enjoy the realistic sound effect and music
– Bring smash death to zombies which are chasing you.
– Be a killer to slay zombies in style with epic weapon system
– Upgrade your gears to face the upcoming zombies waves
– Experience 3D shooting time as a zombie hunter
– Complete all achievements and quests to compete with your friends
– Set your nerve to the highest level to deal with different zombie types
– Interact with the environment to defend your position and stay alive
Changelog :
Let’s celebrate 3 Year Anniversary of Dead Target, big update is coming:
+ New Event 3 Year Anniversary
+ New Shop UI
+ New gun upgrade effect for better visual
+ Many optimizations and bug fixed
Thanks for your support, Survivors!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود