دانلود Delight Games Premium 10.0 – بازی نقش آفرینی لذت بازی ها برای اندروید

بازی موبایل Delight Games برای شما ۳۵ اثر لذت بخش برگرفته از رمان های خواندنی را آماده کرده است و می توانید همه آنها را همراه با المان های تعاملی تجربه کنید. بازی شما را وارد دنیای هیجان انگیزی می کند که هیچ گونه تبلیغاتی در آن وجود ندارد و قرار است که بدون نیاز به خواندن این رمان ها داستانشان را متوجه شوید و با آن ها سرگرم شوید. رمان های تعاملی سبک جدیدی از بازی ها هستند که برای اولین بار عرضه می شوند و شما در گام اول می توانید وارد دنیای زامبی ها شوید و هزاران موسیقی مرتبط را گوش دهید. رمان های ابرقهرمانان هم در این سری وجود دارد که می توانید سری به آنها بزنید و از گرافیک عالی بای لذت ببرید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Delight Games Premium 10.0 Apk

کاور-Delight-Games

info

If you’re new to Delight Games you might say “Interactive novels? But I don’t like to read.” You might even say this in a whiny voice (although we hope not).

Well, even for you book haters, now reading is addictive because with Delight Games interactive novels you make the choices for the main character, alter the story, alter your stats, and try to stay alive. Can you make it to the end? If so, what kind of score and rank can you get?

WHAT’S NEW
Fixed typos in Ranger’s Choice 1. Thanks to Lulo and Anastasiia Kovalova for sending me those!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی