دانلود بازی اکشن مهیج DINO HUNTER DEADLY SHORES 3.1.1 – اندروید

DINO HUNTER DEADLY SHORES در این بازی شما به شکار می پردازید و یا در صورت اخلال در بازی شکار می شوید. قرار گرفتن در یکی از هیچان انگیزترین عصر کره زمین می تواند بسیار هیجان باشد. این بازی مربوط به شکار شدن یا مورد شکار واقع شدن می باشد. شما باید بتوانید از سلاح هایی که در اختیار شما قرار داده می شود به خوبی استفاده نمایید و برای کشتن دایناسورها از آنها استفاده نمایید. هر سلاحی می تواند قدرت خاص خودش را داشته باشد که شما باید با آنها هماهنگ شده و بتوانید در موقع مناسب از انها استفاده نمایید. جزیره های پنهانی در بازی وجود دارد که شما می توانید به آنها سفر کرده و ماموریت های آنجا را نیز به پایان برسانید. حیوانات وحشی در حالت خشونت آمیز خودشان وارد شده و شما را به دردسر خواهند انداخت.

با دانلود DINO HUNTER شما می توانید تا شکارهای روزانه را داشته باشید و برای کمک گرفتن نیز از ابزارهای مختلفی استفاده نمایید. پیشرفت های خوبی در بازی شاهد بوده ایم که می توانند به شما کمک کرده و در جذاب تر شکارها کارساز باشند. شما در این بازی در رقابت های مرگبار و خونباری قرار می گیرید که باید تمامی خشونت خود را به کار گیرید مگرنه زنده نخواهید ماند. بازی روی سیستم عامل اندروید ۳٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود DINO HUNTER از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

DINO HUNTER DEADLY SHORES 3.1.1 Apk

DINO-HUNTER-DEADLY-SHORES-Cover

DINO-HUNTER-DEADLY-SHORES  DINO-HUNTER-DEADLY-SHORES

info

Hunt or be hunted! Embark on the dinosaur hunting expedition of a lifetime to kill the ultimate game in Dino Hunter: Deadly Shores.
HUNT DINOSAURS
Journey to a hidden, untouched Jurassic island and kill the most ferocious animals in history. Encounter Jurassic beasts long thought extinct, from the docile stegosaurus to the terrifying T. rex.
changelog :
– Never run out of hunts to go on with Daily and Weekly hunts.
– As a bonus, the Daily hunts won’t even cost you any Energy!
– All new consumables to help you out on tough hunts!
– Try your luck with our new Supply Crates!
– Keep up to date with what’s new with our new Updates button.
– Bug fixes and other improvements to game performance.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود