دانلود Doodle Army 2 : Mini Militia 4.2.8 بازی اکشن ارتش دودل ۲

بازی Doodle Army 2 تجربه یک مبارزه آتشین چندنفره را برای علاقه مندان به پلتفرم موبایل به ارمغان می آورد و با ویژگی های ناب و هیجان انگیزی که دارد، امکان رقابت با اسلحه های مختلف را فراهم آورده و حتی تا شش نفر نیز می توانید به صورت آنلاین رقابت داشته باشید. شما باید مهارت بالایی در زمین بازی داشته باشید و ابتدا مراحل آموزشی را به دقت بگذرانید. بازی دارای حالت همکاری و تلاش برای بقا است که تجربه بازی را بسیار لذت بخش می کند. سلاح های متنوعی در اختیار شما قرار داده می شود و شما می توانید از تک تیراندازها و تفنگ های ساچمه ای جالب استفاده کنید. این بازی ویژگی های انفجاری زیادی دارد و هر بازیکنی می تواند در حد سطحی از آن لذت ببرید. دشمنان متنوعی را در بازی شاهد هستیم که هر کدام از سلاح های متنوعی استفاده می کنند و وقتی که بازی به حالت آنلاین و چند نفره می رود، شاهد چالش های بسیار جالبی در بازی می شویم که ارزش تکرار چندین باره را دارند. از این نظر باید اتفاق نظر داشته باشید که هر چه قدر، بخش آموزشی را بهتر گذرانده باشید، در این صورت شانس شما برای همکاری بهتر با هم تیمی ها بهتر خواهد بود.

با دانلود Doodle Army 2 می توانید کنترل های دوگانه بازی را تجربه کرده و از گیم پلی بازی لذت ببرید. این گیم پلی به صورت روان طراحی شده است و حتی می توانید از کنترل زوم سلاح ها و توانایی کار با اسلحه های دوگانه نیز برخوردار شوید. بازی دارای جنگ های تیمی بسیار هیجان انگیزی است که در این اثر به صورت خوبی جلوه گری می کند. آینده نگری سنگین بازی، کمک می کند که تجربه واقعا لذت بخشی از بازی داشته باشید و در گرافیک بسیار عالی بازی غرق شوید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۳٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Doodle Army 2 : Mini Militia 4.2.8 Apk + Mod

کاور-Doodle-Army-2

info

Experience intense multiplayer combat with up to 6 players online or 12 using local wi-fi. Train with the Sarge and sharpen your skills in offline Training, Co-op and Survival modes. Shoot a multitude of weapon types including the sniper, shotgun and flamethrower.

Features explosive online and local multiplayer warfare! Intuitive dual stick shooting controls. Open world maps utilizing rocket boots for extended vertical flight. Zoom control, melee attacks and dual wield ability with modern and futuristic heavy duty weapons and grenades. Play team based battles in this fun cartoon themed cross between Soldat and Halo.

WHAT’S NEW
Zoom Options: Default (that now saves the zoom between deaths), Max. and Smart.
UI/UX Improvements: No more banners and a better flow between menus.
– You can now find ‘Help’ and ‘News’ on the ‘Settings’ menu.
– LAN and SOLO games are now on ‘Practice (Local)’.
– You can play your Custom Games on ‘Play Online’.
Bug Fixes

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود

  دانلود فایل نصبی – مگامود