دانلود بازی اکشن رها نکن DROP NOT 1.0.5 – اندروید

شما در بازی DROP NOT باید عکس العمل بسیار سریعی داشته باشید تا بتوانید امتیازات بالاتری نسبت به دوستان خودتان کسب نمایید و با دانلود DROP NOT لحظات اعتیادآوری را تجربه نمایید. بازی دارای کاراکترهای جدیدی در نسخه جدید می باشد که شما می توانید در تم های مختلف محیط آنها را داشته باشید. بازی دارای ریتم اعتیادآوری می باشد که می تواند شما را برای ساعت های زیادی سرگرم کند و اوقات فراغت شما را به خوبی پر کند. وجود گیم پلی عالی از بهترین ویژگی های این بازی می باشد.

با دانلود DROP NOT می توانید محیط زیبای بازی را نظاره گر شده و به خوبی بازی را ادامه دهید. وجود شخصیت های خنده دار از بهترین ویژگی های این بازی می باشد. به صورت طولانی مراقب گلوله باشید تا به زمین نیفتد و در آن صورت می توانید مراحل جدید بازی را مشاهده نمایید. بازی روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود DROP NOT از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

DROP NOT 1.0.5 Apk

DROP-NOT-Cover

DROP-NOT  DROP-NOT

info

DROP NOT! Reaction based arcade tapper!
Tap to turn, beat the puzzles. Collect multipliers, run into teleports, unlock new characters and beat the handcrafted levels with variety of different themes! Make your longest run and rise through the ranks on leaderboard! Drop or DROP NOT!

Features:
– Simple tap controls
– Change seamlessly between Landscape and Portrait mode
– 30+ unlockable characters
– 30 challenging handcrafted levels
– 5 unique graphical themes: Sky, Desert, Water, Night and Mechanical
– Original music
– Google Play leaderboard and achievements
– Google Cloud saving
Changelog :
Fixed some cubes, obviously!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی