دانلود بازی آرکید دوئت Duet Premium Edition 3.8 – اندروید

در بازی Duet Premium Edition شما تجربه فوق العاده ای از گیم پلی اعتیادآور بازی خواهید داشت که باید بتوانید با دانلود Duet و لمس نیمه چپ و راست گوشی خودتان دایره چرخان بازی را از موانع حرکت داده و به خوبی امتیازات بالایی را کسب نمایید. این بازی با گیم عالی عالی و سرگرم کننده ای که دارد شما را ساعت ها سرگرم می کند و باعث می شود که نتوانید حتی یک لحظه نیز دست از بازی کردن بردارید. بازی دارای مراحل بسیار خوبی می باشد که رفته رفته پیشرفت کرده و به شما امکان می دهد که بتوانید مهارت های خود را برای چالش های سخت تر بیشتر نمایید.

با دانلود Duet شما می توانید ترکیب رنگی بسیار عالی را در حین بازی تجربه نمایید و با گرافیک زیبایی تهر از این بازی خسته نشده و به خوبی ادامه دهنده راه این بازی باشید. شما باید بتوانید از مهارت بالایی در سرعت و دقت برخوردار باشید و بتوانید عملیات عبور از موانع را طوری ادامه دهید که گوی های سفید و آبی به موانع برخورد نکرده باشند. برای این منظور جلوه های بصری نیز به بازی در مراحل بالاتر اضافه شده و شما می توانید در ۸ فصل مختلف پیروزی های بالایی را کسب نمایید. بازی روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Duet از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Duet Premium Edition 3.8 Apk + Premium

Duet-Cover

Duet

info

Enter a mesmerising trance of co-dependence in Duet. The rules are simple: control two vessels in sync, survive against all odds and keep calm.

Selected for the PAX Prime, PAX East & PAX Australia Indie Showcases
Mobile Game of the Year 2013 – Kotaku
Best Games of 2013 – The New Yorker

4.5/5 – Touch Arcade
4.5/5 – 148 Apps
4.5/5 – App Smile
4/5 – App Spy

“…few other games are as fun when you succeed.” — The New Yorker

“It feels as designed as a raindrop, and just as perfect.” — Ben Kuchera, Polygon

“Duet does what the best video games do.” — Kotaku

“Highly Recommended.” — Penny Arcade Report

“Duet looks hard as nails. And I love it.” — Touch Arcade
Changelog :
Can’t get enough Duet? Try the new “continuance” mode! There’s no lives and no time limit; retry each wave as many times as you need.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی
دانلود فایل نصبی – نسخه Premium