دانلود برنامه جایگزین اس ام اس EvolveSMS 5.1.4 – اندروید

با دانلود EvolveSMS شما می توانید پنل قدرتمندی برای اس ام اس در گوشی های اندروید خودتان داشته باشید. کاربران توسط این برنامه می توانند تا ارتباط سریع تری را با دوستان خود برقرار کنندو در نهایت بتوانند تا با استفاده از رابط کاربری سرگرم کننده برنامه براحتی با دستورالعمل های مختلف کارهای خود را سریع تر کرده و به صورت کاملا ایمن و سریع به مسیجینگ با دوستان خود بپردازند. این برنامه دارای بخش های متنوعی می باشد که علاوه بر داشتن جلوه های بصری زیبا به شما کمک می کند تا بتوانید عملیات ارسال و دریافت را به خوبی انجام دهید. با این برنامه دیگر از شر پنل تکراری گوشی خود خلاصی پیدا کرده و می توانید در محیط جدیدی اس ام اس های خود را دریافت و ارسال نمایید. نرم افزار امکان ذخیره سازی مخاطبین را نیز داشته است و برای اینکه ارسال ها به تندی صورت گیرد شما می توانید از تسک مخاطبین بیشتر استفاده شده برنامه نیز استفاده نمایید.

شما با دانلود EvolveSMS می توانید در صورت نیاز اس ام اس هایی که تمایل به دریافت آنها ندارید را در برنامه وارد کرده و لیست سیاهی را برای خود بسازید. نرم افزار می تواند سرعت بخشی خوبی را در زمینه ارسال اس ام اس ها داشته باشد و کاربرن بتوانند بدون نیاز به بخش های مختلف و یا برنامه های جانبی لذت چت با دوستان به صورت گروهی را نیز توسط برنامه تجربه نمایند. برنامه دارای طراحی بسیار پیشرفته و کاربرپسندی می باشد که امکان می دهد تا کاربران براحتی و سریع به بخش های برنامه دسترسی داشته و با کاربران مختلف در ارتباط باشند. برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود EvolveSMS از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند دانلودها استفاده نمایند.

کاور-EvolveSMS

اسکرین-شات-EvolveSMS

info

EvolveSMS is a powerful texting replacement app that makes talking to your friends quick, fun and easy! It’s been designed from the bottom up with the newest Android design guidelines in mind to look beautiful and function well.

Changelog :

contains a number of bug fixes, updates some dependencies, and updates the link to our privacy policy

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی