دانلود بازی مدیریتی مزرعه خانوادگی Family Farm Seaside 5.6.000 – اندروید

Family Farm Seaside یک بازی رایگان و مهیج در زمینه مدیریت شهر و مزرعه می باشد که در سرتاسر جهان بیش از ۵۰ میلیون کاربر آن را بازی می کنند و کاربران می توانند با دانلود Family Farm Seaside ساعت ها خودشان را سرگرم کنند. شما در بازی جیوانات زیبایی را در کنار خود پرورش خواهید داد و می باستی تا در نگهداری آنها تلاش کرده و فضای خوبی را برایشان فراهم کنید. شما در بازی می توانید محصولات جدیدی را به پرورش گاه خودتان اضافه کرده و به فروش محصولات نیز بپردازید. بازی دارای دستوراعمل های خاصی برای هر بخش می باشد که باید بتوانید آنها را اجرایی نمایید تا پول های بیشتری را کسب کرده و بتوانید به مزرعه خانوادگی خودتان شکوه بخشیده و در موارد موردنیاز نیز آن را ارتقا دهید. محصولات به خوبی تعیین شده و هر کاربری می تواند با توجه به شرایطی که مزرعه اش دارا آنها را پرورش دهد.

با دانلود Family Farm Seaside می توانید در بخش جوایز روزانه بهینه سازی خاصی را دریافت نمایید و بنا به جایزه خودتان از امتیازات و سکه های بیشتری برخوردار شوید. محصولاتی که پزمرده نشوند را پرورش دهید و لول خود را در بازی افزایش دهید تا بتوانید ویژگی های جدید بازی را باز کرده و بتوانید محصولات بیشتر و فضای بیشتری را برای خود داشته باشید. بازی روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳٫۳ و بالاتر نصب واجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Family Farm Seaside از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Family Farm Seaside 5.6.000 Apk

کاور-Family-Farm-seaside

 

info

Family Farm Seaside is completely free to download and free to play. However, some items in the game can be purchased with real money. If you don’t want to use this feature, please disable in-app purchases in your device’s settings.

Changelog :

Get to know Grandpa and his secret hideout for crazy experiments: the Laboratory!

Discover all the new tech that Grandpa has prepared for you: he even created some new crops and fruits!

Get a chance for more Blue Mystrons and other gifts by helping out the customers in the new Coffee House.

Grandma couldn’t resist and bought a new stove! Discover some cool new recipes and dishes with her!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی