دانلود Flight Sim 2018 1.2.9 – بازی شبیه ساز پرواز برای اندروید

بازی موبایل Flight Sim 2018 یک شبیه ساز جذاب است و می توانید هواپیماهای جذابی از برندهای مختلف داشته باشید و افسانه خلبانی خود را واقعیت بخشید. بازی دارای یک نقشه جهانی است و می توانید با انتخاب هواپیماهای موردعلاقه، به اکتشاف و ماجراجویی در این محیط بپردازید. بازی انتخاب های زیادی برای شما خواهد داشت و می توانید از تجربه ساعت ها خلبانی در بازی لذت ببرید. ماموریت های جذابی برای شما در نظر گرفته شده است و می توانید در شرایط آب و هوایی مختلف، چالش واقعی و شبیه سازی شده را تجربه کنید.

با دانلود Flight Sim 2018 باید هنگامی که در شرایط بحرانی قرار می گیرید، توانایی تصمیم گیری داشته باشید و خودتان را به عنوان بهترین خلبان بشناسانید. وجود سه شهر در بازی که از دومینگو، سنت پترزبورگ و کپنهاگ تشکیل شده است، امکان کنترل بهتر هویپیما را فراهم می کند و جهان بازی وسعت لازم و کافی را دارد. کنترل هویپما به هیچ عنوان ساده نیست و همانطور که از اسم بازی مشخص است، شبیه سازی کاملی از کنترل آن در دنیای واقعی صورت گرفته است. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Flight Sim 2018 1.2.9 Apk + Data

کاور-Flight-Sim-2018

info

Ever wondered what is feels like to pilot legendary jet airliners ? In Flight Sim 2018 you have a global open world map to explore, with an amazing selection of realistic airplanes. Enjoy the fully immersive experience
provided by awesome flight controls, realistic interiors and sound effects, full day-night cycle, and challenging weather scenarios. In this Flight Simulator you can fly across the globe between a large selection of real cities and airports. Prove yourself as the best pilot when faced with challenging landings !

WHAT’S NEW
– Landing quality rating
– Updated controls for planes in Simulation Mode
– Updated UI
– 3 new cities: Santo Domingo, St Petersburg, Copenhaga
– Possibility to remove ads
– Updated graphics for take-off phase
– Added airport fog
– New visual help to show landing runway direction

راهنمای نصب

فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب کنید.

فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

پوشه دیتا (com.ovilex.flightsim2018) را به طور مستقیم در مسیر Android / obb کپی کنید.

از بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود

دانلود فایل دیتا