دانلود Forward Assault 1.1038 – بازی اکشن حمله به جلو برای اندروید

Forward Assault یکی از بهترین آثار در سبک چند نفره تیراندازی می باشد که FPS جالبی دارد و می تواند جالب توجه باشد. بازی یک سبک تیراندازی جالبی را ارائه می کند که می توانید با گیم پلی بازی تجربه کنید و تاکتیک را در رقابت ها وارد کنید. جنایتکاران و تروریست ها وارد قضیه شده اند و اینبار این شما هستید که می توانید رقابت هایی را در بهترین کیفیت تجربه کنید. حالت اکشن بازی، دارای سرعت بالایی است و باید با چندین سلاح، بتوانید مسیر بازی را طی کنید. حملات تروریستی، شاکله اصلی حملات بازی را تشکیل می دهند و باید بتوانید در تلاش برای مبارزه با آنها باشید.

با دانلود Forward Assault می توانید سبکی جالب را در بازی تجربه کنید و اکشن پر سرعتی را تجربه کنید. بازی ابزارهای مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید با مهارت کامل، به کسب امتیازات مختلف بپردازید. سلاح ها قابل سفارشی سازی هستند و می توانید از بین چندی سلاح انتخاب کنید و وارد رقابت ها شوید. بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۲ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Forward Assault 1.1038 Apk + Mod + Data

کاور-Forward-Assault

info

Best online multiplayer gun tactics FPS shooter. Great first-person shooter game with tactical gameplay, become the leader of a swat team, and get ready take down killers, terrorist and international criminals. High-quality graphics, and fast-paced shooting action game play.

Several guns, shotguns, snipers, rifles, assault rifles and more powerful weapons you can choose from. Choose which side you are on. Be with the good cops and combat terroirs attacks or international criminal actions from happening, or you can become the criminal trying to make the world burn. Fight as the counter terrorist S.A.W.T CT team or the terrorist mafia leader and plant bombs.

WHAT’S NEW
– Added New Feature “Clans“
It’s about time! Login in now and create or join a clan to play with other players around the world!

– Added customizable Glove skins
Time to rock these new gloves and show off to all your friends!

– New Weapon “Hatchet“
The deadly Hatchet adds a cool twist to Dominating the game with a new melee weapon!

– Bomb follow glitch fixed

– Multiple glitches fixed

– Changes to prevent hackers
Long awaited, As we release Phase 1 we expect to see less hackers each phase

راهنمای نصب

فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب کنید.

فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

پوشه دیتا (com.blayzegames.newfps) را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb کپی کنید.

از بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود

دانلود فایل دیتا