دانلود Frostborn 0.5.19.18 – بازی ماجرایی یخ زده برای اندروید

بازی Frostborn را می توانید در سبک RPG تجربه کنید و وارد ماجراهای پویا و دیدنی دنیای بازی شوید. این اثر در واقع حول وایکینگ های سلحشور جریان دارد و شما به عنوان بازیکن می توانید نام خود را در تاریخ اسکاندیناوی باستان و جهان فراستبورن ثبت کنید. در این بازی همکاری حرف اول را می زند و باید از روش های عالی برای پیدا کردن متحد در بازی استفاده کنید. سایر بازیکنان قیله به شما کمک می کنند که پایگاه خود را تکمیل کنید و در نهایت به دشمنان حمله کنید. این حمله در کروه های استراتژیکی مختلف صورت می گیرد و شما راهی به جز همراهی و همیاری به گروه نخواهید داشت. این بازی را می توانید روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا کنید.

Frostborn 0.5.19.18 Apk

کاور-Frostborn

info

Plunge into a true RPG game full of dynamic and spectacular adventures. Become a great viking and write your name in the history of ancient Scandinavia in the world of Frostborn!

Frostborn is a new cooperative RPG where everyone will find a lot of ways to entertain themselves, for example, invite three more friends to play in cooperative mode or unite with other players into a clan to jointly build a base, attack enemies and so much more!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

ADs
تبلیغات