دانلود موتور جستجوی گوگل Google 7.7.15.21 – اندروید

Google برنامه رسمی گوگل به منظور جستجوی پیشرفته در سراسر وب می باشد که می توانید با دانلود Google از امکانات گسترده برنامه استفاده نمایید. شما توسط این برنامه می توانید تا از سریع ترین الگوریتم های جستجو بهره برده و روی صفحات وب جستجو نمایید. این برنامه دارای سرعت بسیار بالایی بوده و کاربران می توانند تا حتی از صدای خود نیز برای جستجو استفاده نمایند. با داشتن این برنامه می توانید اخبار و اطلاعات بروز ورزشی و آب و هوایی را بدون جستجو بدست آورده و تنها با صدای خودتان عملیات یافتن اطلاعات موردنیاز خودتان را داشته باشید. شما برای این منظور باید بتوانید با الگوریتم های گوگل آشنایی داشته باشید و برای استفاده بهتر از برنامه اپ اختصاصی آن را دریافت نمایید.

با دانلود Google می توانید احساس بهتری از جستجو را داشته باشید و با نگاهی بهبود یافته به سمت این برنامه بروید. نرم افزار دارای امکانات آفلاین نیز می باشد که می توانید از امکاناتی نظیر موسیقی، روشن کردن وای فای روشن چراغ قوه و سایر امکانات به خوبی بهره مند شوید. برنامه دارای امکان ارائه نتایج شخصی نیز می باشد که می تواند بر اساس مکان و زمان این اطلاعات را در اختیار کاربران قرار دهد. این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۴ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Google از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Google-Cover

 

info

Get news, weather and sports updates, and even search hands-free using your voice. The more you use the Google app, the better results you get. Transform the way you search on the go.

Ask Google to help you do things:

– “What are good restaurants nearby?”

– “Where is my package?”

– “Remind me to call mom at 5 pm.”

Changelog :

– Improved look and feel of the search page

– New doodles are designed for in-app experience

– Offline voice actions (play music, turn on wifi, turn on flashlight)

– Web pages open directly inside the app

– Now cards are grouped according to your interests

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه arm
دانلود نسخه arm64
دانلود نسخه x86

ADs
تبلیغات