دانلود Google Actions Services 1.2.232937498 – سرویس پیش بینی های هوشمند اندروید

Google Actions Services یک سرویس جذاب است که پیش بینی های هوشمند عملکردی را برای سیستم عامل اندروید اضافه می کند و می توانید اکشن هایی را داشته باشید که بیشتر به آنها دسترسی پیدا می کنید. به طور مثال می توانید در انتخاب هوشمند متن ها یا مروری بر عملکرد لانچرها از این برنامه استفاده کنید و به صورت اتوماتیک خیلی از کارهای خود را انجام دهید. این عملکردها می توانند دسترسی شما به اندروید را راحت تر کنند و پیشنهادهای مکرر را برای تسریع در کارها به شما ارائه کنند. این برنامه کاربردهای پیشرفته تری در اپ های رسمی اندروید هم دارد و به طور مثال می تواند موقعیت های مکانی را برای شما پیدا کند و پیشنهادی در زمینه رستوران موردعلاقه هم به شما بدهد. این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۹٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

کاور-Google-Actions-Services

اسکرین-شات-Google-Actions-Services

info

Action Services is a system component which adds smart predictions across Android: Suggested Actions in Launcher, Smart Text Selection in Overview and elsewhere, and automatic Linkifying of text.
Action Services uses system permissions to provide smart predictions. For example, you may see a suggestion to call a frequent contact or return a missed call. It uses your location to link you to the right nearby restaurant when you select its name. Actions Services is part of the OS and you can control it in Home settings.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – Arm64