دانلود Google Keep 5.19.271.03 – نرم افزار یادداشت برداری گوگل برای اندروید

Google Keep یکی از اپلیکیشن های رسمی گوگل است که می تواند نت برداری و ثبت و ضبط رویدادها را برای شما انجام دهد. امکانات این برنامه گسترده است و حتی می توانید یادداشت های صوتی را نیز نگه دارید. این برنامه امکان رونوشت خودکار را فراهم می کند و می توانید براحتی اسناد خود را سازماندهی کنید. امکان جستجوکردن بین اسناد و وجود تم های جذاب برای این منظور، باعث می شود که کار با برنامه بسیار جذاب شود.

با دانلود Google Keep می توانید همه یادداشت های خود را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید و ارتباط آسانی را برقرار کنید. وارد کردن تصاویر و پوسترها توسط این برنامه امکان پذیر است و همه یاداشت ها به صورت خودکار ثبت می شوند. برنامه مکان ها و زمان های مختلف را شناسایی می کند و شما مشکلی از بابت ثبت رویدادهای خود نخواهید داشت.

کاور-Google-Keep

اسکرین-شات-Google-Keep

info

Quickly capture what’s on your mind and get a reminder later at the right place or time. Speak a voice memo on the go and have it automatically transcribed. Grab a photo of a poster, receipt or document and easily organize or find it later in search. Google Keep makes it easy to capture a thought or list for yourself, and share it with friends and family.

WHAT’S NEW
* Support grid & ruled lines for drawings
* Bug fixes and performance improvements

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – Arm

دانلود فایل نصبی – Arm64

دانلود فایل نصبی – X86