دانلود Hidden Hotel 1.1.25 – بازی ماجرایی هتل مخفی برای اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Hidden Hotel برای کسانی مناسب است که پازل های مرموز را دوست دارند و به پیدا کردن اشیا مخفی در یک محیط بزرگ علاقه دارند. اما این بازی چیز دیگری هم برای شما دارد و آنهم بازسازی یک هتل قدیمی است. در این هتل داستان های مرموزی در جریان است و شما باید با جستجوی اشیای قدیمی سر از این رازها درآورید. صاحب قبلی این هتل رفته است و شما به عنوان یک جایگزین باید کاری کنید که این هتل دوباره جان بگیرد و طرح خوبی برای آن در نظر بگیرید. بازی از یک سبک مدرن گیم پلی بهره می برد و همه اتاق های این هتل در اختیار شما خواهد بود. صدها پازل در جای جای هتل وجود دارد و گویی یک راز مخوف در این هتل وجود دارد که تنها شما می توانید آن را کشف کنید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۲ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Hidden Hotel 1.1.25 Apk + Mod

کاور-Hidden-Hotel

info

Do you like mysterious puzzles and the process of hidden objects finding? What about renovating an old hotel?

Incredibly involving and mysterious story of a strange old hotel will take you through unforgettable gaming journey. Just search and reveal hidden objects inside weird and dark hotel rooms. Finding required objects let you solve the mystery of the strange hotel.

As a successor of the former hotel host you will be able to master a new design by choosing your signature style for hotel interiors’ renovation. You can create your own style by using skins of various designs – Modern, Classics or 70’s. Hundreds of changeable colorful designs are available on each location.

WHAT’S NEW
Hey, Seekers! The story continues and new exciting Update awaits you ahead!
Meet new guest in your hotel who will help you to find clues about the mysterious hotel story.
New Hidden Object scenes, fascinating quests and unique collections are already in the game for your FUN PLAY!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود