دانلود نرم افزار سلامتی iCare Body Check 2.5.7 – اندروید

iCare Body Check ابزاری به منظور اندازه گیری فشار خون، ضربان قلب، چربی خون، اکسیژن بدن، کور رنگی و سایر المان های سلامتی بدن است که با دانلود iCare Body Check و با داشتن این برنامه دیگر براحتی می تواند آنها را چک کرده و از صرف هزینه های اضافی دوری نمایید. با داشتن این برنامه می توانید با ابزارهای متنوع برنامه بسیاری از علایم حیاتی خود را چک کرده و به منظور داشتن فعالیت های سالم ابزارهای خوبی برای اندازه گیری داشته باشید. این برنامه می تواند میزان ضربان قلب و همچنین میزان فعالیت در دوره های مختلف ماهانه و روزانه را برای شما ثبت نماید.

با دانلود iCare Body Check کارایی بیشتری را می توانید در مورد فعالیت های ورزشی و نرمشی خود داشته باشید. این برنامه دارای داده های فیزیک بسیار قدرتمندی می باشد که می توانید در نتیجه آن به برنامه اعتماد کرده و سلامت خود را به برنامه بسپارید. برنامه همچنین دارای برنامه های بهداشتی متنوعی می باشد که امکان رسیدن به وضع ایده آل جسمی را امکان پذیر می کند. برنامه روی سیستم عامل اندروید ۳٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود iCare Body Check از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

iCare-Body-Check-Cover

iCare-Body-Screenshot-3 iCare-Body-Screenshot-2 iCare-Body-Screenshot-1

info

iCare Health Monitor–measure blood pressure, heart rate, blood lipids, blood oxygen, vision, colorblind, hearing, lung capacity, breath rate, psychological index by phone

It does not require any peripherals, only use a mobile phone measure blood pressure, heart rate, vision, hearing, lung capacity, psychological index, colorblind and other physical data, and provides targeted health programs .

Changelog :

1. optimizing multilingual translation

2. Add color recognition test

3. fixed bug

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی از لینک مستقیم