دانلود نرم افزار زیباسازی پوست InstaBeauty 4.6.4 – اندروید

InstaBeauty اگر می خواهید تا در تصاویر سلفی به بهترین شکل دیده شوید و پوست صورت خود را زیباتر مشاهده نمایید از این برنامه استفاده کرده و با دانلود InstaBeauty از فیلترهای زیبای این برنامه برای تهیه تصاویر سلفی استفاده نمایید. با داشتن این برنامه می توانید بیش از ۵۰ سبک آرایشی را داشته باشید و از بیش از ۱۰۰ فیلتر خاص برای دوربین خودتان استفاده نمایید. این فیلترها کمک می کنند تا شما بتوانید قابلیت های حرفه ای دوربین خود را فعال نمایید و از شر نرم افزار ساده دوربین خودتان رهایی یابید. این برنامه توانسته است تا بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر را در سراسر جهان برای خودش داشته باشد و فیلترهای ویرایشی خودش را روز به روز مدرن تر و زیباتر نماید. شما می توانید بسیاری از ویژگی های محبوب برنامه را برای خود داشته باشید و از المان های شگفت انگیز برنامه استفاده نمایید.

با دانلود InstaBeauty می توانید رنگ های موردعلاقه خود را به برنامه وارد کرده و از ابزارهای شگفت انگیزی که در اختیار شما قرار داده می شود استفاده نمایید. ابزارهایی نظیر کولاژ، شات های سریع و همچنین فیلترهای سایه رنگ و شبنما از جمله ویژگی های جذاب این برنامه می باشد که در اختیار شما قرار داده می شود. این برنامه پوست صورت شما را زیباتر کرده و می تواند لک های صورت را از بین برده و باعث هرچه بهتر دیده شدن تصاویر و همچنین ویرایش جزئیات صورت شود. شما می توانید تا از این برنامه استفاده کرده و به نتایج بزرگی دست یابید. برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود InstaBeauty از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

InstaBeauty-Cover

InstaBeauty-Screenshot-1  InstaBeauty-Screenshot-2  InstaBeauty-Screenshot-3

info

InstaBeauty: Best Selfie photo Editor for Facebook,Instagram and Twitter.

InstaBeauty contains more than 50 makeup styles and 100 filters. It is a professional selfie camera populated with more than 300 million users globally because of selfie filters, grid filters, stylish collage, emoji sticker, quick snap, special video and many other amazing features.

MUST-HAVE for those who like to take selfies!

What’s the most popular feature now? It’s Makeup!

Yes! We have added makeup feature, and you can use InstaBeauty to make up now! Variety of makeups, just for you! Choose your favorite colors of lips and blusher, then draw your eyes. What an amazing you!

Changelog :

Fixed bug

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی

ADs