دانلود نرم افزار مدیریت وای فای Instabridge 14.5.2 – اندروید

Instabridge برنامه قدرتمندی به منظور پیدا کردن و اتصال خودکار به شبکه های وای فای موجود در اطراف می باشد که می توانید با دانلود Instabridge از امکانات برنامه استفاده نمایید. کاربران این برنامه می توانند تا به صورت یکپارچه به برخی از وای فای های مختلف اتصال پیدا کرده و اتصال های خود را به صورت پیشرفته مدیریت نمایند. توسط این برنامه براحتی می توانید به طور خودکار اتصال رایگانی را به وای فای داشته باشید و از ساده ترین روش ها برای گشت و گذار در اینترنت استفاده نمایید. برنامه می تواند به طور خودکار اجرا شده و نیازی به راه اندازی هر باره ندارد. پس شما تنها نیاز خواهید داشت تا به صورت امن این برنامه را نصب کرده و اتصالات خود به وای فای را بسیار ساده تر انجام دهید.

با دانلود Instabridge می توانید وای فای اطراف را به صورت بهتر و قدرتمندتری تشخیص داده و عملیات اتصال به آنها را طی نمایید. برنامه می توانید به طور خودکار اجرا شده و کارایی های زیادی را برای شما داشته باشد. این برنامه در واقع امکان اتصال وسیعی از شبکه های وای فای را برای کاربران فراهم خواهد کرد و شما می توانید تا به اشتراک گذاری اعضای شبکه نیز بپردازید. توجه داشته باشید که این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰ و بالاتر نصب و اجرا میشود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Instabridge از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

کاور-Instabridge

Instabridge-Screenshot

info

Would you like to auto-connect to free WiFi every time it’s possible, without asking for any password?

It’s easy as pie: download Instabridge >> you’re done!

With 3 million secure, up-to-date free WiFi spots and hotspots, Instabridge is the simplest way to surf the Internet for free. Instabridge knows which WiFis work and automatically keeps you off those that don’t. No setup required. It just works.

Changelog :

Speed test available from the main screen (Test Connection)

​Going to the Olympics in Rio de Janeiro? Find free internet at the Olympic venues

​*Updated:*​

​App will detect you’re in a new region and offer to download offline hotspot info​

​*In addition:*​

bugs squashed regularly!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – Arm

  دانلود فایل نصبی – Arm64